Церква і суспільство. У Сумах віддали шану тим, хто віддав свої життя, приборкуючи атомну стихію
Розмістив Admin на April 27 2018 - 12:44:59У Сумах віддали шану тим, хто віддав свої життя, приборкуючи атомну стихію
Розширені новини

У Сумах віддали шану тим, хто віддав свої життя, приборкуючи атомну стихію


26 квітня у Сумах, як і по всій Україні, згадали трагедію Чорнобильської катастрофи, яка вже 32 рік щемом в серці відгукується нашим співвітчизникам.
Зранку біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» зібралися ті, хто й сам бачив жахіття цієї катастрофи та ті, хто втратив через неї близьких. Разом із сумчанами вшанувати пам'ять про тих, хто віддав своє життя у нерівній боротьбі з невидимим ворогом, прийшли керівники міста та області.
Духовенство єпархії на чолі з архієпископом Мефодієм відслужило заупокійну панахиду за всіма загиблими внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, а всі присутні вшанували пам'ять про них хвилиною мовчання.
Підніжжя пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» вкрилось квітами, які також символізують вдячність і шану борцям з найбільшою техногенно-екологічною катастрофою.
Пам’ять ветеранів-«чорнобильців» вшанували також у Головному управлінні поліції Сумщини. Після урочистостей відбувся поминальний молебень у Свято-Воскресенському кафедральному соборі, який з благословення Високопреосвященнійшого Мефодія, архієпископа Сумського і Охтирського, відслужив секретар єпархії митрофорний протоієрей Петро Попадинець з духовенством собору.

За матеріалами сайту Сумської міської ради