Церква і суспільство. У Ромнах відбувся молитовний сніданок
Розмістив Admin на March 07 2020 - 21:43:04У Ромнах відбувся молитовний сніданок

Розширені новини

У Ромнах відбувся молитовний сніданок


До спільної молитви долучився Архієпископ Сумський та Охтирський Владика Мефодій та координатор регіональних молитовних сніданків в Україні Віталій Орлов.
У Роменській міській раді відбувся черговий Молитовний Сніданок за участі міського голови Сергія Салатуна, депутатів міської ради Вадима Поліщука та Володимира Роздобудька, священнослужителів міста Ігоря Мурого та Дмітрія Долгого, представників Ради євангельських протестантських церков міста, пастора української церкви християн віри євангілівської Ярослава Ярошенко.
До спільної молитви долучився Архієпископ Сумський та Охтирський Владика Мефодій та координатор регіональних молитовних сніданків в Україні Віталій Орлов.
Розпочали зустріч з музичної композиції від солістки МЦШР ДСНС України Вікторії Пачковської.
Спільною молитвою «Отче наш» присутні звернулися до Бога за мир в Україні.
Учасники Молитовного Сніданку поспілкувалися про християнські цінності, які впливають на формування й розвиток національної культури, політики, освіти та інших сфер суспільного та духовного життя.
«Сьогодні ми зібралися, аби прочитати молитву, згадати про Бога, зрозуміти, що нас нічого не роз’єднує, і всім нам рухатися вперед потрібно тільки разом і звести нанівець агресію та заздрість», – зазначив у своєму виступі очільник міста Сергій Салатун.
До присутніх звернувся Владика Мефодій, людина, яка багато зусиль прикладає для того щоб наша Україна зростала в духовності, дотримувалась курсу моралі та гідності. Владика благословив наше місто, наших мешканців на плідну працю, щиру любов один до одного і любов до своєї Батьківщини.
Зокрема, Владика Мефодій вручив міському голові Сергію Салатуну Благословенну Грамоту за підписом Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.
Слово мав Віталій Орлов, координатор молитовних сніданків в Україні, який подякував виявлену ініціативу та віру в Бога.
Ми всі походимо від різних сімей, класів, прошарків суспільства, представляємо так багато релігій і точок зору. Але ми єдині в нашій вірі, в нашому Творцеві і у нас є знання того, що всі ми рівні в Його очах.
Такий сніданок є символом єднання керівників органів влади та релігійних конфесій для збереження християнських цінностей і моралі, а також об’єднання силою спільної молитви. Особливістю молитовних сніданків є те, що молитви до Господа виголошують не лише священнослужителі, але й політики та бізнесмени.