Церква і суспільство. У Сумах вшанували пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Шевченка
Розмістив Admin на March 09 2020 - 20:46:59У Сумах вшанували пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Шевченка
Розширені новини

У Сумах вшанували пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Шевченка


У мітингу з нагоди 206-ї річниці від дня народження славетного поета та сина українського народу – Тараса Шевченка взяли участь представники міської та обласної влади, духовенства, військові та громадськість міста.
Очільник обласного центру Олександр Лисенко підкреслив значущість Шевченкової постаті у формації нашої країни. Посадовець зауважив, що Тарас Шевченко був справжнім патріотом, взірцем національної свідомості та супутником вільної держави.
Присутні також згадували одного із найвідоміших українців не тільки як багатогранну талановиту особистість, а й насправді духовно багату індивідуальність та символ нескореності перед ворогами.
«Шевченкові слова живуть і лунають крізь роки в серцях кожного українця. Його творчість живе у віках і відгукується у душах нових поколінь знову і знову. Якщо ми хочемо мати власну незалежну українську державу, то повинні її будувати на принципах власної сім’ї, адже лише з повагою один до одного ми досягнемо своєї мети. Шановні браття і сестри, пом’янімо українського сина, нехай Господь упокоїть його душу», – зазначив священик Свято-Воскресенського собору отець Павло СУШИНСЬКИЙ.
Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Кобзарю та виконали державний гімн.

За матеріалами https://smr.gov.ua/