Церква і суспільство. У Новгород-Сіверському районі попрощалися із загиблим на Донбасі воїном
Розмістив Admin на March 12 2020 - 09:37:38У Новгород-Сіверському районі попрощалися із загиблим на Донбасі воїном
Розширені новини

У Новгород-Сіверському районі попрощалися із загиблим на Донбасі воїном


В селі Мамекине Новгород-Сіверського району попрощались з Володимиром Черненком - старшим сержантом 13 батальйону 58 бригади. Він загинув в зоні проведення операції Об’єднаних сил 3 березня від кулі снайпера. Володимиру Черненку було 25 років.
На кордоні з Шосткинським районом було організовано зустріч загиблого і супровід за участі представників Новгород-Сіверського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки і поліції, а перед в’їздом до населеного пункту та по всьому селу його зустрічав живий коридор зі свічками пам’яті.
Старшого сержанта Володимира Черненка у рідному селі із відданням військових почестей. З благословення архієпископа Мефодія чин похорону провів благочинний Конотопського району митр. прот. Павло Кузь. Йому співслужили благочинний Шосткинського району прот. Сергій Пранович та духовенство району.
Попрощатись із Черненком прибули особовий військової частини, де він перебував на службі, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, ветерани ООС (АТО) Новгород-Сіверського району і односельці.