300 днів Україна чинить опір повномасштабній російській агресії!
Розмістив Admin на December 20 2022 - 20:41:33


300 днів Україна чинить опір повномасштабній російській агресії!
Розширені новини

300 днів Україна чинить опір повномасштабній російській агресії!
300 днів Україна чинить опір повномасштабній російській агресії!

Наша держава вимушена вести боротьбу протягом всього історичного існування. У часи новітньої історії наш спротив почався із революцій та війни, яка триває з 2014 року.
Сьогодні, як і 24 лютого, захисники та захисниці мужньо стоять на захисті своєї землі, стримують ворога, звільняють території та рухаються вперед, до Перемоги.
Україна демонструє повний консенсус навколо протистояння агресору, повну підтримку армії та віру в ЗСУ, масштабне внутрішнє та міжнародне волонтерство.
Дякую кожному, хто боронить та хто допомагає, вірить та підтримує.
Схиляю голову перед тими Героями, які служили народу України до останньої хвилини свого життя. Помстимося за кожного!
Я пишаюся командирами та особовим складом ОТУ «СУМИ», їх підготовкою, мотивацією, роботою над собою та обіцяю продовжувати робити все для забезпечення та підтримки підпорядкованих військових частин та підрозділів.
Я кожного дня разом з командирами і всією Україною продовжую робити все можливе для того, щоб ситуація на прикордонні залишалася стабільною та контрольованою, щоб українці починали забувати, що таке сигнали повітряної тривоги та ракетна небезпека, а продовжували мирне життя, реалізацію своїх мрій та планів, розбудову нашої держави.
Я вдячний за злагоджену роботу та щоденну підтримку, поради своїм наставникам - Президенту України - Верховний Головнокомандувач Збройних сил України, Головнокомандувачу Збройних Сил України, Міністерству оборони України, Генеральному штабу України, командуванню Сухопутних військ України, командуванню ОСУВ «Північ».
Вірю та докладу зусиль, щоб 2023 рік став для України роком Перемоги!
Вірте в ЗСУ!
Слава Україні!

Олександр Нестеренко, військовий юрист