У храмі, розташованому у Верховній Раді, Митрополит Епіфаній помолився за Перемогу України над агресором
Розмістив Admin на December 20 2022 - 20:51:35У храмі, розташованому у Верховній Раді, Митрополит Епіфаній помолився за Перемогу України над агресором
Розширені новини

У храмі, розташованому у Верховній Раді, Митрополит Епіфаній помолився за Перемогу України над агресором


Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній у день вшанування пам’яті святителя Миколая Чудотворця, 19 грудня 2022 року, у храмі, розташованому у Верховній Раді України, звершив молебень за Перемогу України над агресором. За богослужінням також молився Голова Парламенту України Руслан Стефанчук.

Вперше за довгий час тут зазвучала молитва рідною українською мовою.

Звертаючись до присутніх із Першосвятительським словом Блаженнійший владика наголосив на важливості молитви за захисників Батьківщини та за Перемогу України над агресором.

«Ми молимося в цей день, щоби Господь подав нам перемогу, а після перемоги в Україні буде неодмінно утверджений справедливий мир. Зараз всі ми цього прагнемо. Ми молимось за наших воїнів, які там, на передовій, боронять нашу територіальну цілісність. Тому я бажаю, щоби Господь за молитвами святителя Миколая і надалі допомагав, сприяв, утверджував і давав нам мудрість разом йти до перемоги. І перемога неодмінно буде на нашому боці, адже на нашому боці правда, а де правда, там Бог і завжди буває перемога», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

У свою чергу Руслан Стефанчук наголосив: «В Українському Парламенті має бути Українська Церква. Віднині цей Храм відкритий для всіх українських Церков, які своїм служінням доводять вірність та відданість Українському Народові і моляться за Україну та нашу Перемогу!», – сказав Голова Парламенту України.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ).