У Сумах відбувся Молитовний сніданок
Розмістив Admin на December 24 2022 - 13:57:45У Сумах відбувся Молитовний сніданок
Розширені новини

У Сумах відбувся Молитовний сніданок


За доброю традицією Молитовний сніданок сьогодні об’єднав представників влади різних рівнів, християнських церков, релігійних організацій.
Участь в черговому молитовному сніданку на Сумщині за участі представників обласної влади, військовослужбовців, поліції, волонтерів і різних християнських конфесій, взяло і Сумське єпархіальне управління Української Православної Церкви (Православної Церкви України) на чолі з архієпископом Мефодієм. Владику також супроводжували секретар єпархії митр. прот. Петро Попадинець і прес-секретар єпархії свящ. Павло Сушинський. Владика у своєму зверненні до присутніх особливо звернув увагу на те, щоб ми зараз боролися з власним страхом і вчилися максимально довіряти Богові.
Символічно, що напередодні Різдва ми читали вірши з глави першої Євангелія від Матвія, де розповідається про родовід Господа нашого Ісуса Христа і його народження.
Бог дав нам віру. Віра допомагає жити і працювати, вистояти у найважчі часи та перемагати.
Наш видатний філософ Григорій Сковорода писав, що людина може буде щасливою лише у сродній праці. Коли ми об’єднані спільною справою, спільною метою і вірою, тоді все складається якнайкраще, тоді ми сильні та незламні.
Коли ми об’єднуємося у молитві, її дія стає ще сильнішою. Щиро бажаю сил та витримки нашим захисникам, Божого захисту, перемоги Сумщині та Україні.