Неділя про самарянку
Розмістив Admin на June 03 2024 - 22:42:20Неділя про самарянку
Розширені новини

Неділя про самарянку

"До джерела прийшов Ти, Джерело чудес, о шостій годині, Євин упіймати плід; бо Єва в ту годину вийшла з раю через спокусу змія. Наблизилася бо самарянка зачерпнути води: побачивши її, Спас сказав: дай Мені напитися води, і Я живою водою насичу тебе; і в місто побігла цнотлива, щоб сповістити поспішно людей: прийдіть, побачите Христа Господа, Спаса душ наших." (стихира самогласна про самарянку на великій вечірній)

В неділю п'яту після Пасхи 02.06.2024 Високопреосвященний архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій у співслужінні духовенства та хору звершив святкову Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Суми.

Під час богослужіння лунали молитви за владу, військо та народ України. Особливі молитви підносилися за захисників та всіх хто боронить волю, свободу та незалежність України, військовослужбовців, що перебувають в полоні тощо.

У своїй проповіді Владика Мефодій розповів про недільне Євангеліє про самарянку, акцентуючи увагу, що Господь приймає всіх і кожного, хто шукає Його.