Нашого цвіту по всьому світу
Розмістив Admin на July 11 2011 - 14:21:03

Нашого цвіту по всьому світу

Днями м.Суми відвідав колишній секретар Сумської єпархії, митрофорний протоієрей Олексанр Двінятін. Вже декілька років він несе службу Божу у Сполучених Штатах Америки.
Під час зустрічі гостя з духовенством єпархії відбулася цікава дискусія. Отець Олександр розповів, що на сьогоднішній день УПЦ Київського Патріархату в США опікується закордонними українцями. Протягом останніх десяти років Київський Патріархат демонструє стабільну динаміку зростання. Лише у Сполучених Штатах кількість парафій та віруючих збільшилася в рази. Правлячим архієреєм українських парафій у Сполучених Штатах є Святійший Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України. Як керівник Вікаріату Патріарх щорічно відвідує Америку. Численні зустрічі з громадськими й урядовими діячами США сприяють розвитку та зміцненню української громади Америки. Київський Патріархат в США – невіддільний від Київського Патріархату в Україні. Також на зустрічі мова йшла про сучасний стан духовності в Україні та США, розвитк духовного суспільства в обох країнах.
Сьогодні протоієрей Олександр Двінятін є настоятелем Свято-Троїцького храму м. Бриджпорт у штаті Коннектикут.Розширені новини

Нашого цвіту по всьому світу

Днями м.Суми відвідав колишній секретар Сумської єпархії, митрофорний протоієрей Олексанр Двінятін. Вже декілька років він несе службу Божу у Сполучених Штатах Америки.
Під час зустрічі гостя з духовенством єпархії відбулася цікава дискусія. Отець Олександр розповів, що на сьогоднішній день УПЦ Київського Патріархату в США опікується закордонними українцями.Протягом останніх десяти років Київський Патріархат демонструє стабільну динаміку зростання. Лише у Сполучених Штатах кількість парафій та віруючих збільшилася в рази. Правлячим архієреєм українських парафій у Сполучених Штатах є Святійший Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України. Як керівник Вікаріату Патріарх щорічно відвідує Америку. Численні зустрічі з громадськими й урядовими діячами США сприяють розвитку та зміцненню української громади Америки. Київський Патріархат в США – невіддільний від Київського Патріархату в Україні. Також на зустрічі мова йшла про сучасний стан духовності в Україні та США, розвитк духовного суспільства в обох країнах.
Сьогодні протоієрей Олександр Двінятін є настоятелем Свято-Троїцького храму м. Бриджпорт у штаті Коннектикут.