Богослужіння в день Входу Господнього в Єрусалим
Розмістив Admin на April 29 2024 - 07:06:53Богослужіння в день Входу Господнього в Єрусалим
Розширені новини

Богослужіння в день Входу Господнього в Єрусалим

"Прийдімо і ми сьогодні, весь новий Ізраїль — Церква від народів, — і з пророком Захарією заспіваймо: радуйся вельми, дочко Сионова, проповідуй, дочко Єрусалимова, — це бо Цар твій гряде до тебе лагідний і Спаситель, сидячи на осляті, синові під’яремної ослиці; святкуй разом з дітьми, несучи в руках віття похвали: осанна в вишніх, благословен грядущий Цар Ізраїлів." (стихира на вечірній)

В день великого дванадесятого свята - Вхід Господій в Єрусалим, 28.04.2024, Високопреосвященний архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій у співслужінні духовенства та хору звершив святкову Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Суми.

Під час богослужіння лунали молитви за владу, військо та народ України. Особливі молитви підносилися за захисників та всіх хто боронить волю, свободу та незалежність України, військовослужбовців, що перебувають в полоні тощо. Також під час літургії було звершено 2 хіротонії: диякона Андрія Глотова на священника, та Дмитра Бардак на диякона.

За жертовне служіння українському народові Владика Мефодій відзначив високими церковними нагородами військовослужбовців та волонтерів, які сприяють наближенню перемоги України та від імені Сумської єпархії Православної Церкви України привітав всіх воїнів-захисників з наступаючим святом Великодня.

У своїй проповіді Владика Мефодій розповів про події Входу Господнього в Єрусалим та привітав всіх зі Святом. Після проповіді Високопреосвященний архієпископ Мефодій спільно з духовенством Воскресенського собору здійснив освячення верби та гілля дерев віруючих.