ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, July 13, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Богослужіння в день Входу Господнього в Єрусалим

Богослужіння в день Входу Господнього в Єрусалим

"Прийдімо і ми сьогодні, весь новий Ізраїль — Церква від народів, — і з пророком Захарією заспіваймо: радуйся вельми, дочко Сионова, проповідуй, дочко Єрусалимова, — це бо Цар твій гряде до тебе лагідний і Спаситель, сидячи на осляті, синові під’яремної ослиці; святкуй разом з дітьми, несучи в руках віття похвали: осанна в вишніх, благословен грядущий Цар Ізраїлів." (стихира на вечірній)

В день великого дванадесятого свята - Вхід Господій в Єрусалим, 28.04.2024, Високопреосвященний архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій у співслужінні духовенства та хору звершив святкову Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Суми.

Під час богослужіння лунали молитви за владу, військо та народ України. Особливі молитви підносилися за захисників та всіх хто боронить волю, свободу та незалежність України, військовослужбовців, що перебувають в полоні тощо. Також під час літургії було звершено 2 хіротонії: диякона Андрія Глотова на священника, та Дмитра Бардак на диякона.

За жертовне служіння українському народові Владика Мефодій відзначив високими церковними нагородами військовослужбовців та волонтерів, які сприяють наближенню перемоги України та від імені Сумської єпархії Православної Церкви України привітав всіх воїнів-захисників з наступаючим святом Великодня.

У своїй проповіді Владика Мефодій розповів про події Входу Господнього в Єрусалим та привітав всіх зі Святом. Після проповіді Високопреосвященний архієпископ Мефодій спільно з духовенством Воскресенського собору здійснив освячення верби та гілля дерев віруючих.

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.