ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Friday, July 12, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Статті: Християнські свята
18 вересня Церква вшановує пам'ять святих Захарії і Єлисавети

18 вересня Свята Українська Православна Церква вшановує пам'ять святих Пророка Захарії і праведної Єлисавети, батьків святого Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. Цим святим моляться про народження дитини.


28 вересня - пам'ять ікони Пресвятої Богородиці "Новоникитської"

28 вересня Свята Православна Церква вшановує пам’ять ікони Пресвятої Богородиці "Новоникитської" (372 р.).


02 жовтня 2018 р. (19 вересня 2018 р. – за старим стилем) Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять Благовірного великого князя Ігоря Ольговича Чернігівського та Київського (1147 р).


Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього

27 вересня 2018 р. Свята Православна Церква вшановує одне з величних християнських свят - ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО І ЖИВОТВОРЧОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО.


„Любов Божа до нас відкрилася в тому, що Бог послав у світ Єдинородного Сина Свого, щоб ми одержали життя через Нього” (1 Івана, 4:9). „Невимовний, нетлінний, незбагнений, неосяжний Бог благозволив стати людиною” (Івана Злат.) „Слово стало тілом і перебувало з нами, і ми бачили славу Його” (Івана 1:14) — звіщає ап. Іван Богослов і в соборному посланні пише християнам: „Про слово життя ми свідчимо і звіщаємо вам це вічне життя, яке було в Отця і явилося нам” (1 Івана, 1:1 -2). „Вічно сущний приймає на Себе тілесне народження, повертаючи нас від смерті до життя” (св. Григорій Нісський),

Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії

21 вересня 2018 р. Свята Православна Церква вшановує одне із найвеличніших християнських свят - РІЗДВО ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ.


Українська сторінка в житії преподобного Серафима Саровського

Написав Борис САМБОР   

Свята Православна Церква в 2003 році святкувала 170 років з дня преставлення і 100 років з часу канонізації преподобного Серафима Саровського, в миру Прохора Сидоровича Машніна, великого угодника Божого і чудотворця.
   Народився він у повітовому місті Курську на той час Білгородської провінції в ніч з 19 на 20 липня 1759 року і у святому хрещенні був названий на честь святого апостола від 70 Прохора, день пам’яті якого відзначається 28 липня за н.с. Курськ розташований на річці Тускарі при її впадінні в Сейм. Енциклопедія Українознавства подає, що Курськ уперше згаданий у Літопису 1095 року і був пограничним містом Чернігівського князівства, а Українська Радянська Енциклопедія називає його фортецею Київської Русі.


Життя і страждання Святого священномученика Автонома

25 вересня 2018 р. Свята Православна Церква вшановує пам’ять Святого священномученика Автонома, Єпископа Італійського (313 р.).


28 вересня 2018 р. (15 вересня 2018 р. – за старим стилем) Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять Святителя Йосифа, єпископа Алавердського (570, Грузинський).


Чудо Архістратига Михаїла в Хонах

Сьогодні 19 вересня 2018 р. (6 вересня 2018 р. – за старим стилем) Свята Українська Православна Церква вшановує Святого Архістратига Михаїла та згадує «Спомин чуда архістратига Михаїла в Хонах (Колосах)», що відбулося у ІV ст. від Різдва Христового.

ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.