ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборFriday, March 01, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Статті: Християнські свята
18 вересня Церква вшановує пам'ять святих Захарії і Єлисавети

18 вересня Свята Українська Православна Церква вшановує пам'ять святих Пророка Захарії і праведної Єлисавети, батьків святого Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. Цим святим моляться про народження дитини.


28 вересня - пам'ять ікони Пресвятої Богородиці "Новоникитської"

28 вересня Свята Православна Церква вшановує пам’ять ікони Пресвятої Богородиці "Новоникитської" (372 р.).


02 жовтня 2018 р. (19 вересня 2018 р. – за старим стилем) Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять Благовірного великого князя Ігоря Ольговича Чернігівського та Київського (1147 р).


Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього

27 вересня 2018 р. Свята Православна Церква вшановує одне з величних християнських свят - ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО І ЖИВОТВОРЧОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО.


„Любов Божа до нас відкрилася в тому, що Бог послав у світ Єдинородного Сина Свого, щоб ми одержали життя через Нього” (1 Івана, 4:9). „Невимовний, нетлінний, незбагнений, неосяжний Бог благозволив стати людиною” (Івана Злат.) „Слово стало тілом і перебувало з нами, і ми бачили славу Його” (Івана 1:14) — звіщає ап. Іван Богослов і в соборному посланні пише християнам: „Про слово життя ми свідчимо і звіщаємо вам це вічне життя, яке було в Отця і явилося нам” (1 Івана, 1:1 -2). „Вічно сущний приймає на Себе тілесне народження, повертаючи нас від смерті до життя” (св. Григорій Нісський),

Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії

21 вересня 2018 р. Свята Православна Церква вшановує одне із найвеличніших християнських свят - РІЗДВО ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ.


Українська сторінка в житії преподобного Серафима Саровського

Написав Борис САМБОР   

Свята Православна Церква в 2003 році святкувала 170 років з дня преставлення і 100 років з часу канонізації преподобного Серафима Саровського, в миру Прохора Сидоровича Машніна, великого угодника Божого і чудотворця.
   Народився він у повітовому місті Курську на той час Білгородської провінції в ніч з 19 на 20 липня 1759 року і у святому хрещенні був названий на честь святого апостола від 70 Прохора, день пам’яті якого відзначається 28 липня за н.с. Курськ розташований на річці Тускарі при її впадінні в Сейм. Енциклопедія Українознавства подає, що Курськ уперше згаданий у Літопису 1095 року і був пограничним містом Чернігівського князівства, а Українська Радянська Енциклопедія називає його фортецею Київської Русі.


Життя і страждання Святого священномученика Автонома

25 вересня 2018 р. Свята Православна Церква вшановує пам’ять Святого священномученика Автонома, Єпископа Італійського (313 р.).


28 вересня 2018 р. (15 вересня 2018 р. – за старим стилем) Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять Святителя Йосифа, єпископа Алавердського (570, Грузинський).


Чудо Архістратига Михаїла в Хонах

Сьогодні 19 вересня 2018 р. (6 вересня 2018 р. – за старим стилем) Свята Українська Православна Церква вшановує Святого Архістратига Михаїла та згадує «Спомин чуда архістратига Михаїла в Хонах (Колосах)», що відбулося у ІV ст. від Різдва Христового.

ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.