ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, June 15, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Статті: Магія, астрологія, окультизм, інші віровчення

"День закоханих" - язичницьке свято

Святкування "Дня закоханих" 14 лютого має язичницьке коріння. У язичницькому Римi 14 лютого вшановували богиню шлюбу, материнства й жiнок Юнону. Наступного дня починалися Луперкалiї — «фестиваль» на честь бога Фавна, покровителя стад, тiсно пов’язаного iз поняттям плiдностi. Ще одна назва дня 14 лютого — «Пташине весiлля», в цей перiод починали паруватися птахи


Методи та форми діяльності представників неокультів і сучасна політична боротьба

Написав Анатолій КУЗЬМЕНКО

Дослідження багатьох вітчизняних і зарубіжних вчених та дослідників свідчать про те, що нині не лише існує реальна загроза, а відбувається процес зрощення неокультів з політикою. Є всі підстави вважати, що у цій ситуації діяльність новітніх і нетрадиційних культів виявляє ознаки здійснення одних із найгостріших і, можливо, найефективніших заходів безпосереднього підриву та вигідного прихованого впливу і тиску – ідеологічної диверсії, підконтрольної спецслужбам, насамперед США як одноосібній супердержаві, котра отримала перемогу в ідеологічній конкуренції з комунізмом, а зараз розгортає на світовій арені непримиренну боротьбу з іншими антиімперіалістичними, антиглобалістськими, антиамериканськими та антисіоністськими рухами, прагне забезпечити одноосібне домінування на світовій арені шляхом нав’язування ліберальної моделі американського зразка організації сучасних національних суспільств іноземних держав і утворення новітньої „американської світової імперії”.


Свідки, ви звідки?
        Людині властиво прагнути істини та правди. Не просто правди, а Божої Правди, Колись блаженний Августин говорив: «Неспокійне моє серце, Господи! Неспокійне, аж поки не заспокоїться в Тобі». Якщо людську правду ми черпаємо з довколишнього світу, то Божу істину — з Божого джерела, зі Святого Письма. Після атеїстичного тиску на релігію, паплюження, відкритого переслідування віруючих, духовного голодомору тепер багато людей повернулось лицем до Бога.

Християнське відношення до чаклунів, гадалок, екстасенсів, та іншого роду ворожбитів.

Написав Головков Андрій   

Підступи диявольські такі розмаїті, що простій людині їх важко втямити, навіть багато досвідчених старців та подвижників були спокушувані ворожими хитруваннями і впадали в тяжкі гріхи, а тому святий апостол Павло у своєму посланні до Коринфян, застерігаючи від псевдоучителів, сказав, що іноді і сам сатана приймає образ Ангела світла, а тому трапляється, що і служителі його приймають вигляд служителів правди (2 Кор. 11:14-15). Про які явлення сатани у вигляді Ангела світла і про яких його служителів говорить апостол? Звичайно, зрозуміти все це простій людині важко, а оберігати себе від спокус диявольських ще важче.

ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.