Свято над святами і торжество із торжеств
Розмістив Admin на May 07 2024 - 06:31:38Свято над святами і торжество із торжеств
Розширені новини

Свято над святами і торжество із торжеств"Де твоє, смерте, жало? Де твоя, пекло, перемога? Воскрес Христос — і ти повалене! Воскрес Христос — і попадали демони! Воскрес Христос — і радіють ангели! Воскрес Христос — і життя триває!" (Святого отця нашого Іоана Золотоустого,
архиєпископа Константинопольського,
Слово огласительне у святий і світлоносний день
преславного і спасительного
Христа Бога нашого воскресіння)

В день найвеличнішого християнського свята - Пасха Христова. Великдень, 05.05.2024, Високопреосвященний архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій у співслужінні духовенства та хору звершив святкові Пасхальні богослужіння в древньому козацькому Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Суми.

Під час богослужіння лунали молитви за владу, військо та народ України. Особливі молитви підносилися за захисників та всіх хто боронить волю, свободу та незалежність України, військовослужбовців, що перебувають в полоні тощо.

В спільній молитві до Господа за Україну прийняли участь також Заступник командувача Сухопутних військ Збройних сил України, генерал-майор Олександр Нестеренко, керівництво області, зокрема, Голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, та видатні діячі культури Сумської області.

Після Божественної літургії Владика Мефодій привітав усіх присутніх зі святом Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа та освятив великодні кошики для військовослужбовців та усіх віруючих.

На другий день після Пасхи Христової, 06.05.2024, на честь храмового свята Свято-Воскресенського кафедрального собору Владика Мефодій у співслужінні духовенства та хору собору підніс молитви за Україну та громаду Воскресенського собору привітав усіх присутніх з храмовим святом Воскресіння Христового та у своїй проповіді розповів про віру, страждання і любов до Бога праведного Іова Багатостраждального, і закликав усіх не втрачати віру, але спільними зусиллями з любов'ю до Бога та людей молитися і робити, що можливо для перемоги України у війні проти агресора.