ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, June 18, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Свято над святами і торжество із торжеств

Свято над святами і торжество із торжеств"Де твоє, смерте, жало? Де твоя, пекло, перемога? Воскрес Христос — і ти повалене! Воскрес Христос — і попадали демони! Воскрес Христос — і радіють ангели! Воскрес Христос — і життя триває!" (Святого отця нашого Іоана Золотоустого,
архиєпископа Константинопольського,
Слово огласительне у святий і світлоносний день
преславного і спасительного
Христа Бога нашого воскресіння)

В день найвеличнішого християнського свята - Пасха Христова. Великдень, 05.05.2024, Високопреосвященний архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій у співслужінні духовенства та хору звершив святкові Пасхальні богослужіння в древньому козацькому Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Суми.

Під час богослужіння лунали молитви за владу, військо та народ України. Особливі молитви підносилися за захисників та всіх хто боронить волю, свободу та незалежність України, військовослужбовців, що перебувають в полоні тощо.

В спільній молитві до Господа за Україну прийняли участь також Заступник командувача Сухопутних військ Збройних сил України, генерал-майор Олександр Нестеренко, керівництво області, зокрема, Голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, та видатні діячі культури Сумської області.

Після Божественної літургії Владика Мефодій привітав усіх присутніх зі святом Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа та освятив великодні кошики для військовослужбовців та усіх віруючих.

На другий день після Пасхи Христової, 06.05.2024, на честь храмового свята Свято-Воскресенського кафедрального собору Владика Мефодій у співслужінні духовенства та хору собору підніс молитви за Україну та громаду Воскресенського собору привітав усіх присутніх з храмовим святом Воскресіння Христового та у своїй проповіді розповів про віру, страждання і любов до Бога праведного Іова Багатостраждального, і закликав усіх не втрачати віру, але спільними зусиллями з любов'ю до Бога та людей молитися і робити, що можливо для перемоги України у війні проти агресора.

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.