Митрополит Епіфаній відзначив матерів та вдів полеглих воїнів високими церковними нагородами
Розмістив Admin на May 24 2024 - 15:05:29Митрополит Епіфаній відзначив матерів та вдів полеглих воїнів високими церковними нагородами
Розширені новини

Митрополит Епіфаній відзначив матерів та вдів полеглих воїнів високими церковними нагородами

Предстоятель Православної Церкви України на Алеї слави біля Покровського храму у селі Мамаївці звершив Панахиду за спокій душ полеглих захисників Батьківщини, наших новітніх Героїв, та вручив матерям і вдовам полеглих воїнів медалі «За жертовність і любов до України».
Разом із Митрополитом Епіфанієм молилися рідні та близькі полеглих захисників Батьківщини, а також єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, керуючий єпархією єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност, настоятель храму протоієрей Іоан Чокалюк, місцеве духовенство, Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк, Голова Мамаївської сільської ОТГ Наталія Катрюк та численні віряни.
«Сьогодні ми згадуємо у наших молитвах тих, кого вже немає – наших новітніх Героїв. Українська Церква називає тих, хто віддав своє життя за Україну, новітніми Героями, незалежно від того, чи присвоєне їм державне звання», – звернувся до присутніх Митрополит Епіфаній.
«Господь сказав, що «Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх» (Ін. 15: 13). Тому ми пам’ятаємо, ми шануємо, ми молимося. Бо найголовніше для тих, які відійшли, а особливо наших новітніх героїв-воїнів, є наша молитва. Через молитву ми проявляємо до них свою любов і засвідчуємо, що вони існують. І той подвиг, який вони звершили заради кожного із нас, ми повинні пам’ятати і не дати можливість ворогові втілити ті ідеї, які вони хочуть втілити у життя», – наголосив Блаженнійший Владика.
Митрополит Епіфаній також побажав всім сили для подальшої наполегливої боротьби, яка завершиться нашою перемогою.