ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, June 18, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Митрополит Епіфаній відзначив матерів та вдів полеглих воїнів високими церковними нагородами

Митрополит Епіфаній відзначив матерів та вдів полеглих воїнів високими церковними нагородами

Предстоятель Православної Церкви України на Алеї слави біля Покровського храму у селі Мамаївці звершив Панахиду за спокій душ полеглих захисників Батьківщини, наших новітніх Героїв, та вручив матерям і вдовам полеглих воїнів медалі «За жертовність і любов до України».
Разом із Митрополитом Епіфанієм молилися рідні та близькі полеглих захисників Батьківщини, а також єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, керуючий єпархією єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност, настоятель храму протоієрей Іоан Чокалюк, місцеве духовенство, Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк, Голова Мамаївської сільської ОТГ Наталія Катрюк та численні віряни.
«Сьогодні ми згадуємо у наших молитвах тих, кого вже немає – наших новітніх Героїв. Українська Церква називає тих, хто віддав своє життя за Україну, новітніми Героями, незалежно від того, чи присвоєне їм державне звання», – звернувся до присутніх Митрополит Епіфаній.
«Господь сказав, що «Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх» (Ін. 15: 13). Тому ми пам’ятаємо, ми шануємо, ми молимося. Бо найголовніше для тих, які відійшли, а особливо наших новітніх героїв-воїнів, є наша молитва. Через молитву ми проявляємо до них свою любов і засвідчуємо, що вони існують. І той подвиг, який вони звершили заради кожного із нас, ми повинні пам’ятати і не дати можливість ворогові втілити ті ідеї, які вони хочуть втілити у життя», – наголосив Блаженнійший Владика.
Митрополит Епіфаній також побажав всім сили для подальшої наполегливої боротьби, яка завершиться нашою перемогою.

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.