Важлива новина зі світу Православ'я!
Розмістив Admin на June 12 2024 - 09:59:19Важлива новина зі світу Православ'я!
Розширені новини

Важлива новина зі світу Православ'я!


🕊️ Митрополит Автономної Православної Церкви Фінляндії, Архієпископ Гельсінки Лев, виступив зі значущим заявленням перед Собором Церкви Фінляндії. За словами архієпископа Лева, у Московському Патріархаті не лишилося жодного сліду Православ'я.

👥 Архієпископ Лев відзначив, що сучасна православна сім'я Церкви переживає кризу і сильно розділена. Він вважає, що Московський Патріархат перетворився на новий тоталітарний міф та ідеологію, які не відображають суть християнства.

🚫 За словами митрополита, раніше він помічав деякі залишки Православ'я в Московському Патріархаті, але тепер вони були замінені іншими ідеями, включаючи російське месіанство та православний фашизм.

💬 Архієпископ Лев підкреслив, що Росія уявляє себе як єдину силу добра, що протистоїть Заходу, але така позиція відповідає маніхейській єресі, яка поділяє світ на протилежності.

🔗 Деталі та оригінальне джерело: [orthodoxtimes.com](https://orthodoxtimes.com/archbishop-of-helsinki-not-a-trace-of-orthodoxy-left-in-the-patriarchate-of-moscow/)

Можна відслідкувати глибокі дискусії в Православній Церкві, а також відображення політичних та ідеологічних суперечностей в сучасному світі.