ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, July 13, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Важлива новина зі світу Православ'я!

Важлива новина зі світу Православ'я!


🕊️ Митрополит Автономної Православної Церкви Фінляндії, Архієпископ Гельсінки Лев, виступив зі значущим заявленням перед Собором Церкви Фінляндії. За словами архієпископа Лева, у Московському Патріархаті не лишилося жодного сліду Православ'я.

👥 Архієпископ Лев відзначив, що сучасна православна сім'я Церкви переживає кризу і сильно розділена. Він вважає, що Московський Патріархат перетворився на новий тоталітарний міф та ідеологію, які не відображають суть християнства.

🚫 За словами митрополита, раніше він помічав деякі залишки Православ'я в Московському Патріархаті, але тепер вони були замінені іншими ідеями, включаючи російське месіанство та православний фашизм.

💬 Архієпископ Лев підкреслив, що Росія уявляє себе як єдину силу добра, що протистоїть Заходу, але така позиція відповідає маніхейській єресі, яка поділяє світ на протилежності.

🔗 Деталі та оригінальне джерело: [orthodoxtimes.com](https://orthodoxtimes.com/archbishop-of-helsinki-not-a-trace-of-orthodoxy-left-in-the-patriarchate-of-moscow/)

Можна відслідкувати глибокі дискусії в Православній Церкві, а також відображення політичних та ідеологічних суперечностей в сучасному світі.

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.