ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕЛРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТTuesday, August 30, 2016
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕЛРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Зараз на сайті
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованих користувачів

Користувачів(всього): 181
Рекрут: kirsvetakana97
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Ворожі до українства...
ЕТНІЧНА СПЕЦИФІКА ГО...
ПРАВОСЛАВНА УКРАЇНСЬ...
ОПІУМ ЧИ ІСТИНА?
УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО НАПЕ...
Наші друзі off

Сумська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Короткі відомості.

Сумську єпархію Української Православної Церкви Київського Патріархату створено рішенням Священного Синоду від 24 березня 1996 року.
За цей час вона зросла чисельно, зміцніла організаційно. Сталося це завдяки зусиллям духовенства та керуючих архієреїв: Геронтія, Михаїла, Флавіана, Мефодія.
До складу Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату входить місто Суми разом з Сумською областю. Сумська область нараховує 18 адміністративних районів. Згідно цього розподілу єпархія розділена на благочиння. Отже загалом Сумська єпархія нараховує 19 благочинь (18 районів і місто Суми). У всіх діють парафії Київського Патріархату.

Жіття єпархії. Освячення храму у с. Черневе, біля міста Глухів.


Фото
Освячення храму у с. Черневе, біля міста Глухів.


За короткий термін, з часу переходу громади до Київського Патріархату, було відреставровано та реконструйовано під храм сільське приміщення, яке стало після ремонту величною святинею.
Староста громади Марія Михайлівна розповіла скільки прийшлось пережити громаді, щоби відновити історичну правду і повернутись у лоно рідної Церкви. Вона подякувала Голові та депутатам селищної ради за державницьку позицію.
Одностайність громади вражає любов'ю до Батьківщини і до рідної Церкви.
В першу чергу проявили активність учасники Майдану та воїни АТО.


Читати більше...
Жіття єпархії. Свято в селі Уралово, Шосткінського благочиння.


Фото
Свято в селі Уралово, Шосткінського благочиння.


Священик Ілля Лопатчук з благочинним Шосткінського благочиння протоієреєи Сергієм Прановичем та з парафіянами провели святкове богослужіння до ювілею створення парафії в селі Уралове, С.Будського району. Слід зазначити, що це найпівнічніша парафія в області, яка знаходиться в прикордонній зоні. Парафіяни люблять свій храм та мають дружну громаду. В планах будівництво нового храму.
Вітаємо парафію з ювілеєм.


Читати більше...
Церква та суспільство. Захід до Дня Незалежності України в Кримінально-виконавчій інспекції.


Фото
Захід до Дня Незалежності України в Кримінально-виконавчій інспекції.


День Незалежності та Державного Прапору України - свята гідності та патриотизму українського народу В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день.Однією з таких подій є здобуття незалежності 1991 року.День Незалежності України–головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді. Історія України-це шлях до Незалежності, шлях, на якому кожна подія-це крок до мрії.


Читати більше...
Жіття єпархії. Краснопілля.


Фото
Краснопільський храм Успіння Божої Матері прикрасився куполом та хрестом.


У повсякденному житті храмів, як і у людей, є приємні дні, радісні події. Багатими на позитив стали для Краснопільського храму Успіння Божої Матері кілька останніх тижнів: відтепер прихожан тут зустрічає металева, оздоблена візерунками вхідна арка, засяяв купол кольору неба, увінчаний хрестом. Таким чином завершено ще один етап розбудови цієї ще молодої святині.


Читати більше...
Церква та суспільство. Річниця створення Поліції.


Фото
Річниця створення Поліції.


У четвер 4 серпня, Сумський відділ поліції відзначає першу річницю Дня Національної поліції України. З професійним святом їх вітали представники Сумської міської ради, начальник прокуратури м. Суми, заступник голови ветеранської організації, начальник управління патрульної поліції м.Суми, голова Сумської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів МВС України.

З благословення Владики Мефодія привітання поліції висловив старший благочинний Сумської єпархії протоієрей Богдан Козенко.


Читати більше...
Жіття єпархії. Рукоположеня в сан ієрея.


Фото
Рукоположеня в сан ієрея.


У неділю 17 липня в Свято-Воскресенському соборі за Божественною Літургією Високопреосвященійшим Мефодієм було рукоположено в священики диякона Андрія Цвинтарного який продовжить своє служіння в Свято-Георгіївському храмі міста Суми.

Також по завершенню Літургії було нагороджено волонтерку Хоменко Ірину Валентинівну яка проживаючи в Італії надзвичайно плідно допомагає Українській армії.


Читати більше...
Церква та суспільство. Всеукраїнське козацьке свято "Калнишева рада" 2016.


Фото
Всеукраїнське козацьке свято "Калнишева рада" 2016.


У суботу 16 липня у селі Пустовійтівка Роменського району відбулись урочистості присвячені Кошовому отаману святому праведному Петру Багатостраждальному Калнишевському.

Цьому козацькому отаманові судилось особливе місце в історії українського козацтва, історії Січі, а отже — й України. Святий праведний Петро Калнишевський виявився останнім кошовим отаманом Запорізької Січі, останнім оборонцем її традицій, її лицарства, самого її існування.


Читати більше...
Життя єпархії. Храмове свято у м. Ромни.


Фото
Храмове свято у новозбудованому Петропавлівському храмі м. Ромни.


12 липня Свята Православна Церква вшановує святих Першоверховних апостолів Петра і Павла. Саме на честь цих святих апостолів у м. Ромни будується величний храм. Нелегко проходить будівництво святині, але з Божою поміччю з допомогою, жертводавців, прихожан будівництво храму йде до завершення


Читати більше...
Церква та суспільство. Конотопщина відзначила 357 річницю перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського в Конотопській битві 1659 року.


Фото
Конотопщина відзначила 357 річницю перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського в Конотопській битві 1659 року.


У суботу 9 липня 2016 року на Сумщині відзначають 357-му річницю перемоги військ гетьмана Івана Виговського над московською армією під Конотопом. Урочистості з цієї нагоди відвідав Високопреосвященійший владика Мефодій разом із духовенство де взяв участь у всіх заходах які відбувались на святкуванні у селі Шаповалівка та міста Конотоп.


Читати більше...
Життя єпархії. Рукоположеня в сан диякона.


Фото
Рукоположеня в сан диякона.


У неділю 26 червня за Божественною Літургією у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Суми Високопреосвященійшим Мефодієм був рукоположений в сан священодиякона Валентин Таванець який продовжить своє служіння у Шосткинському благочинні.


Читати більше...
Сторінка 1 з 100 1 2 3 4 > >>
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.