ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборSaturday, June 10, 2023
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Ленин попал на церковную фреску

Ленин попал на церковную фреску

Из-за оригинальничания иконописца в Греции разразился скандал…

На одной из неоконченных фресок в храме Пресвятой Богородицы в городке Аксиуполи на севере Греции вблизи греко-македонской границы появилось изображение В.И.Ленина. Как сообщает РИА Новости, "вождь мирового пролетариата" изображен стригущим бороду святителю Луке (Войно-Ясенецкому), что символизирует преследования Церкви со стороны большевиков. Кроме Ленина, на фресках в храме изображены также и участники Ихэтуаньского восстания в Китае, убивающие православных сограждан. Подобное необычное для храма решение вызвало в Греции настоящий скандал.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про надання релігійним організаціям права засновувати світські навчальні заклади

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про надання релігійним організаціям права засновувати світські навчальні заклади

КИЇВ — 12 лютого 2007 року у Верховній Раді України зареєстровано законопроект “Про внесення змін до деяких законів України” щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів, реєстр. № 3160, автори законопроекту – народні депутати В.Стретович, В.Марущенко (партія «Християнсько-Демократичний Союз», фракція «Наша Україна»), О.Боднар (фракція Блоку Юлії Тимошенко), В.Малишев (фракція Партії регіонів). Про це повідомляє Інститут релігійної свободи.

Верховна Рада збирається заборонити кашпіровських

Верховна Рада збирається заборонити кашпіровських

КИЇВ — Верховна Рада України схвалила в першому читанні проект Закону України “Про внесення змін до деяких Законів України (щодо заборони проведення розрахованих на масову аудиторію лікувальних сеансів або інших аналогічних заходів з використанням гіпнозу)”.
Як передає кореспондент УНІАН, за відповідне рішення проголосували 392 народні депутати із 440 зареєстрованих у залі.

Благословіть розказати...

Благословіть розказати...

Оксана Позняк, парафіянка УПЦ Київського Патріархату
Переглядаючи “Церковну газету”, що видається по благословенню Блаженнійшого Володимира митрополита Київського і всієї України, предстоятеля Української Православної Церкви Московського Патріархату, дивуєшся “строгим” виконанням традицій і канонів церкви.
Згідно них є особливі дні в році, коли вся Церква шанобливо і любовно молитвенно згадує всіх “от вєка” померлих побратимів по вірі.
В поминальний день 25 листопада всі Православні Церкви, крім Московського Патріархату, провели молебні по невинно-убієнним голодом 1932-1933рр. В світських закладах, на площах пройшли вечори-реквієми “Голодомор в Україні”. Що він був геноцидом українців, визнали багато країн світу. Цей страшний злочин більшовиків відібрав життя і священнослужителів. Що перешкодило молитвинно їх пом’янути? Може те, що жертви голодомору, репресій державні піддані і церква до них не має відношення, а може вони іновірці? Перешкодою послужила не ознака релігійного переконання, чи майнового стану, не відокремленість церкви від держави, а відокремленість Митрополії від свого народу. Тому, блаженні упокоєні безвинні перед Богом діти, душа яких страждає, їм байдужа. Мабуть, накладено табу Москвою на заупокійні богослужіння по знищених запланованим голодом, щоб не взяти відповідальність за страшний злочин, на Російську Федерацію, як правонаступницю СРСР.

Різдвяне послання єпископа Сумського і Охтирського Мефодія

Різдвяне Послання
Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Сумського і Охтирського
Боголюбивим пастирям, чесному чернецтву
та всім вірним Сумської єпархії
Української Православної Церкви Київського Патріархату

Єпархіальні збори

Єпархіальні збори


20 грудня 2006 року у Свято-Воскресенському кафедральному соборі відбулися збори клериків Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. В роботі зборів, крім духовенства, взяли участь члени єпархіальної ради, представники громадськості, парафіяни.

Америка далека і близька.
Єпископ Сумський і Охтирський та Чернігівський УПЦ Київського Патріархату Мефодій нещодавно, на запрошення українців останньої хвилі еміграції (і особисто колишнього мешканця Сумщини, котрий нині живе в м.Атланта), відвідав Сполучені Штати Америки.

З цієї події – інтерв’ю владики Мефодія.


Вісті з Бурині

Будуймо храм у власних душах


Григорій Фастівець,

голова ради громади храму
святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії


Рік тому в Бурині за Божим промислом з ініціативи жителів міста була створена парафія Української Православної Церкви Київського Патріархату. Спочатку було скрутно: не мали ні власного приміщення, ні церковного начиння. Та світ, як кажуть, не без добрих людей. Нашій церкві пішов на зустріч голова правління райспоживспілки Петро Петрович Безкровний і надав у тимчасове користування актовий зал своєї установи. Згодом про нашу скруту дізнався колишній мешканець Бурині, нині киянин, Володимир Миколайович Салата. Він придбав стареньку хатинку по вулиці Садовій, 3, передав її нашій парафії, де і було облаштовано храм святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії...

Сторінка 236 з 236 << < 233 234 235 236
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.