ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, July 13, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Хресний хід на честь Юрія Переможця
6 травня в день великомученика Юрія Переможця було відслужено архиєрейську літургію за участі сумського духовенства та священиків Свято-Воскресенського кафедрального собору. По закінченні Богослужіння учні недільної школи проспівали прекрасні духовні твори. Опісля відбувся Хресний хід до місця побудови собору на честь великомученика Юрія Переможця.
Вітаємо з 10-літнім ювілеєм!
4 травня у Сумах відзначили 10-ту річницю Свято-Миколаївської релігійної громади, де настоятелем є о. Микола Орлов.
Святкування розпочалися архиєрейською Божою службою та продовжилися святковою виставою, організованою викладачами та учнями недільної школи за участі парафіян та гостей храму.
Завершилась святкова частина спільною трапезою, яку приготували самі ж парафіяни. Святкування та спілкування віруючих продовжилось до вечора. Лунали піснеспіви, спогади та обмін думками.
За активну довголітню роботу по духовному відродженню нашого краю настоятель храму о.Миколай Орлов та староста храму Ю.Кіндратенко нагороджені єпархіальними грамотами. Громаду вітали представники інших релігійних громад міста та вручали подарунки. За довголітню самовіддану працю по розбудові нашої Церкви керуючий Сумською єпархією єпископ Мефодій представив до возведення в сан протоієрея.настоятеля храму о.Миколая Орлова.
За участі Президента закладено наріжний камінь під храм
27 квітня в день Світлого Христового Воскресіння на батьківщині Президента України В.А. Ющенка у смт. Недригайлів було освячено хрест та закладено наріжний камінь під забудову храму на честь Первоверховного апостола Петра. На батьківщині Президента з родиною, місцеву владу та духовенство вітали тисячі односельців. Відбулась спільна молитва та задушевна розмова недригайлівців з Президентом про нашу історію та розвиток духовності в країні. Особливу увагу Президент акцентував на необхідності відродження духовних святинь Сумщини й України, і збереженню історичної пам’яті нашого народу. Віктор Ющенко говорив про виховання у молодого покоління високої національної свідомості, духовності, гордості за рідну Україну.
В той же день Президент та особи, які його супроводжували побували с. Пустовійтівка Роменського району у храмі Святої Тройці, який заснував останній кошовий отаман війська Запорозького Петро Калнишевський.
Інформує видавничий відділ
Інформує видавничий відділ

Науково-історичний відділ єпархії випустив книгу Олександра Сотника “Геноцид української нації”. Автор готує до видання ще три книги. Віруючі Сумщини висловлюють щиру подяку Олександру Миколайовичу за патріотизм та титанічну працю у висвітленні історичної правди про долю українського народу, держави, Церкви. Ми сердечно вітаємо Олександра Сотника та його родину зі світлим Великоднем!
Підготовлена до друку і книгу першого проректора СДПУ ім. А.Макаренка, професора, члена єпархіального управління Івана Мозгового “Неоплатонізм і патристика, або Світло в присмерках великої цивілізації”. Ми просимо допомоги меценатів у виданні цих книг.
Готуємось до Пасхальних свят
Повним ходом у храмах Сумської єпархії УПЦ Київського Патріархату йде підготовка до Пасхальних свят. Під час Великого посту віруючі сповідуються, причащаються, здійснюють маслособорування. Та головна увага в ці дні приділяється духовному очищенню. У сповідях люди звільняються від усього негативу і просять у Господа прощення за гріхи.
Пам’ять нетлінна...
3 квітня, за участі єпископа Сумського і Охтирського Мефодія, у приміщенні обласного краєзнавчого музею відкрилася виставка “Ми звинувачуємо Голодомор 1932-33 рр. – геноцид українського народу”. Владика Мефодій, духовенство і присутні разом помолилися за невинно убієнними жертвами тоталітарного комуністичного режиму і закликали владу України ніколи не допустити повторного геноциду українського народу.
Прес-центр Сумського єпархіального управління УПЦ КП
Храму в Басівці – бути!
Відбулася зустріч керівництва єпархії з активом с.Басівка, на якій обговорили питання про відкриття до Великодня зруйнованого комуністичним режимом храму Ікони Божої Матері Всіх Скорботних Радість, котрий знаходиться в занедбаному стані. Завдяки активним діям старости Олександра Балюри і настоятеля храму о.Іллі Ціко, які згуртували громаду Басівської сільської ради на відновлення цього древнього козацького храму, нині впорядковується прилегла територія, виготовлені вікна й двері. Парафіяни пожертвували старовинні ікони та начиння для храму. Отож спільними зусиллями храм у Басівці – буде відновлений.
Спільний молебень у Глухові
За сприяння заступника гетьмана ВГО “Козацькі війська України” генерал-полковника, члена єпархіального управління Володимира Чорнобая у Глухові відбувся спільний молебень козацтва та громадськості міста. Цей захід козаки присвятили 360-річчю з початку визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького.
Збори релігійної громади
В храмі Пресвятої Богородиці, що в с.Анастасівка Роменського благочиння керівництво єпархії разом з настоятелем храму Олександром Футимським провели молебень. Після цього відбулися збори місцевої релігійної громади, на яких староста парафії Катерина Вострик разом з віруючими звернулася до єпископа Мефодія про спільну відбудову сільської церкви.
ВИСВЯТИЛИ В ДИЯКОНИ
Під час архієрейської Божої служби в Спасо-Преображенському храмі в с.Перехрестівка Роменського району, де настоятелем о.Олександр Лисий, висвятили в диякони випускника Львівської духовної семінарії Андрія Якубова.
Сторінка 274 з 278 << < 271 272 273 274 275 276 277 > >>
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.