ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Friday, July 12, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Про внесення змін і доповнень до Переліку напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється Підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями

Наказ Міністерства освіти і науки України № 280/2002

Про внесення змін і доповнень до
Переліку напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями


Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 1997 р. № 507 "Про Перелік напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями", І з метою виконання рішення Урядового комітету соціального, науково-технічного та гуманітарного розвитку від 11.03.2002 р., протокол № 6 наказую:

1. Включити до Переліку напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями до напряму 0301 "Філософія" спеціальність "Богослов 'я (Теологія)" (додаток 1).

2. З метою запровадження зазначеної спеціальності створити міжгалузеву робочу групу і затвердити її персональний склад (додаток 2).

3. Робочій групі:

3.1. Розробити концептуальні засади підготовки фахівців зі спеціальності "Богослов'я (Теологія)";
3.2. Визначити зміст підготовки зі спеціальності за відповідними освітньо-кваліфікаційнимй рівнями;
3.3. Розробити пропозиції щодо внесення доповнень до Класифікатора професій ДК 003-95 та первинних посад, що дадуть змогу використовувати випускників за цією спеціальністю.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника державного секретаря Степка М. Ф.


Міністр В. Г. Кремень

ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.