ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТWednesday, July 18, 2018
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Звинувачення на наці...
Трансформація політи...
Інформаційний потенц...
Репресії проти Право...
Православна церква С...
Наші друзі off
Церква і суспільство. Священики УПЦ КП помолилися за Україну на урочистому святкуванні Дня міста у прикордонному місті Дружба

Священики УПЦ КП помолилися за Україну на урочистому святкуванні Дня міста у прикордонному місті Дружба


5 серпня 2017 року місто Дружба Ямпільського району Сумської області відзначило день міста, 55 річницю з дня свого заснування. З цієї нагоди відбулись урочисті святкування. Та історичним на цьому святі стало те, що вперше за всю історію міста подібний захід розпочався молитвою за Україну, яку провели священники УПЦ КП. До всіх присутніх зі словами вітання та настановами звернувся настоятель Свято-Миколаївського духовного центру міста Дружба, протоієрей Анатолій Яремко.
Отець Анатолій у своїй проповіді закликав всіх жителів міста жити в дружбі, мирі, злагоді та любові один до одного, бо це є дуже важливо саме в час випробувань, які переживає наша країна. Так як місто Дружба є прикордонним містом, отець наголосив на виконанні кожним заповіді Божої: Люби ближнього свого як себе самого, та робити все для того щоб подолати всі незгоди, суперечки та розділення, які існують в цьому місті. Бо ворог тільки того і бажає, щоб розділити людей, а відтак їх завоювати.
Після проповіді отцем Анатолієм Яремком та отцем Степаном Кузем, який прибув на святкування з міста Конотоп, була звершена молитва за мир і спокій в місті та в усій Україні.
Закінчилась молитва уставним многоліттям та співом Боже Великий Єдиний, виконнанням українських патріотичних пісень хором парафії мученика Іоана воїна міста Конотоп УПЦ КП.        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.