ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТMonday, October 22, 2018
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Церква і суспільство. Нацгвардійці відвідали духовні та історико-культурні святині Сумщини

Нацгвардійці відвідали духовні та історико-культурні святині Сумщини


Щойно призвані на службу до лав Національної гвардії України військовослужбовці спільно з військовими священиками Української православної церкви Київського патріархату та представниками поліції відвідали вчора духовні та історичні місця Сумщини.
Вже багато років священики Української православної церкви Київського патріархату здійснюють духовне наставництво над військовослужбовцями, поліцією та Національною гвардією України. А з введенням у військових частинах посад військових священиків – капеланів, духовно-просвітницька робота з молодими військовослужбовцями стала ще більш актуальною і вийшла на якісно новий рівень.
Тож, вчора, з метою знайомства нацгвардійців з визначними пам’ятками історії і культури Сумщини, їх запросили на екскурсію до Недригайлівського та Роменського районів. Екскурс в історію козаччини, селянського повстанського руху, Голодомору 1932-1933 років та історію населених пунктів районів провели спеціаліст відділу комунікації ГУНП в Сумській області Володимир Кузьменко та священики з Недригайлова, сіл Хоружівки і Пустовійтівки.
«Памятки козацької доби, що збереглися в цих козацьких селах мають понад трьохсотлітню історію. Ці землі ще пам’ятають і стук копит козацьких коней, і натруджені руки давніх хліборобів, які освоювали ці родючі грунти, і важкі та славні битви багатьох війн, що прокотилися по Українській землі. А ще давніх скіфів і славних козаків Слобожанщини, відомих своєю військовою доблестю та звитягою», - почав свою розповідь настоятель церкви Св. апостола Андрія Первозваного з Хоружівки ієрей отець Сергій Борис.
Священики з Сум, Хоружівки та Пустовійтівки разом з військовими провели спільні молебні за Україну та попрохали у Господа здоров’я і миру для країни.
Молоді бійці Національної гвардії України відвідали козацький Троїцький храм у селі Пустовійтівці, батьківщині легендарної історичної особистості, останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського, старовинний козацький цвинтар, де вклонилися пам’яті предків, згадали жертв Голодоморів у селі Хоружівці на батьківщині третього президента України Віктора Ющенка.
Простими, але проникаючими в кожне серце словами, священнослужителі розповідали про християнські цінності та чесноти, любов до ближніх, віру терпіння і терпимість. Не обійшли увагою і теми патріотизму та любові до свого народу, своєї рідної землі, готовності її захищати у випадку необхідності від внутрішніх та зовнішніх ворогів до останнього подиху, як робили це колись наші діди-прадіди та запорозькі козаки.
Священики благословили присутніх у храмах військових на добру і чесну службу в ім’я України, на захист українського народу, та побажали міцного здоров’я і миру.
Військовослужбовці Національної гвардії України подякували організаторам за змістовну і цікаву екскурсію та висловили бажання, щоб такі культурологічні заходи проводилися й надалі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.