ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТTuesday, May 21, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Життя єпархії. Сумська делегація на святкуванні 1030-річчя Хрещення Київської Руси-України

Сумська делегація на святкуванні 1030-річчя Хрещення Київської Руси-України


28 липня під час святкування у столиці видатної дати для усіх християн – 1030-річчя Хрещення Київської Руси-України — делегація Сумської єпархії відвідала Київ, де взяла участь у святкових заходах.
Духовенство Сумської єпархії та велика кількість парафіян з усіх районів Сумської області прибули вранці 28 липня до Володимирського кафедрального собору, щоб взяти участь у Святій Божественній Літургії, яку очолив Святійший Патріарх Філарет у співслужінні численного духовенства з усієї України та закордону, у тому числі представників Чорногорської Православної Церкви.
Після Богослужіння розпочався масштабна Хресна хода, у якій за різними оцінками взяли участь від 65 до 150 тисяч людей. Завершилася хода біля пам’ятника святому князю Володимиру молебнем, який очолив Святійший Патріарх Філарет.
Цьогоріч участь у заходах з нагоди відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Руси-України взяли не лише духовенство та віряни УПЦ КП з усієї України, а й Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко, очільники Церков і релігійних організацій, зокрема архієреї та духовенство Української Автокефальної Православної Церкви, урядовці, воїни та ветерани АТО, волонтери, дипломатичний корпус та інтелігенція.
На урочистостях був присутній представник Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія митрополит Гальський Еммануїл, який наголосив, що Вселенський Патріархат «не полишить чад своїх українських необороненими і на призволяще кинутими». «Вселенський Патріарх не може залишатися сліпим і глухим до звернень, які повторюються вже понад чверть століття», - наголосив митрополит Еммануїл. «Чада Української Церкви та її провідники мають право на своє місце серед Церков», - додав він.

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.