ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТTuesday, May 21, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Життя єпархії. У селищі Перемога, що на Глухівщині, урочисто відкрили новозбудований храм

У селищі Перемога, що на Глухівщині, урочисто відкрили новозбудований храм


У селищі Перемога, що на Глухівщині, 17 листопада урочисто відкрили новозбудований храм української церкви київського патріархату. Першу службу у духовному осередку для православних вірян особисто правив Владика Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський.
З піднесенням і радістю православні віряни с. Перемога Глухівського району поспішають цього дня до свого новозведеного оплоту духовності. Цього дня тут відбулося освячення храму. Віруючі ледь не з усієї Сумщини зібралися в одному місці, аби засвідчити свою непохитну віру в Бога і вірність Українській Православній Церкві.
Урочисто освятив новозбудовану церкву Святого Архістратига Михаїла архієпископ Сумський і Охтирський Владика Мефодій. «Якраз ми з Вами і приходимо до святинь своїх, щоб очистити свої душі, щоб прийти з чистою душею до Господа, щоб отримати від Господа спасіння і Царство Небесне, Вічне Життя. Добра справа перейде на Ваших дітей і онуків, пам’ятайте це і робіть добро. А як щось ми зробили не так, приходьмо в святиню свою і каймося у своїх гріхах, бо не знаєм, коли нас Вічний Суддя може позвати, щоб ми не пішли в гріхах», — зазначив архієпископ Мефодій.
Основна заслуга в тому, що у невеликому селищі, розташованому всього у кількох десятках кілометрів від російського кордону, з’явилася українська церква, належить місцевим і сумським благодійникам. Говорять, звівши на місці старого зруйнованого храму нову святиню, відновили історичну справедливість, аби відтепер у цьому місці православні християни змогли знову знайти ту життєдайність і силу, яка зможе зцілювати душі і лікувати серця.
За матеріалами http://vidikon.sumy.ua


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.