ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТFriday, October 23, 2020
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Церква і суспільство. Дружина священика ПЦУ реалізовує культурні та соціальні проекти у Глухові. Розповідь Аліси Ковальової

Дружина священика ПЦУ реалізовує культурні та соціальні проекти у Глухові. Розповідь Аліси Ковальової


Так повелося у світі, що ми не вибираємо, де народитися і не знаємо наперед місця, куди закине нас доля. «Доля завжди любить сміливих», - читали ми в Івана Багряного в трилогії «Тигролови». Отак і ми з чоловіком з 2015 року отримали другу малу батьківщину, яка подарувала двох донечок і простір для діяльності та праці – Сумщину.
Переїхавши в Глухів, собі поставили за мету, дбати про дозвілля своїх, на сьогодні трьох, дітей в атмосфері українських традицій. Адже на для кого не секрет, що Глухів – останній форпост на шляху до войовничого сусіда. Тому дбати про самоідентичність та пропагувати свою культуру та, та власне, державність тут треба і варто. Церковні справи тут вимагають витримки та мужності, адже тут засилля російського, російської церкви.
Справи церковні, то справи церковні, у більшій мірі діяльність чоловіка. А от мені було бажання реалізувати себе в культурній сфері, знайомити людей з українським, яке привітне та щире, але не вороже та чуже, як тут уважають у деякій мірі. Літо 2020 принесло для мене свої можливості. Карантин та важка психологічна атмосфера для наших городян була сумною реальністю. Зібравши свої заощадження та натхненна ідею я організовувала у Глухові живу музику. На незрозумілі погляди та недоречні запитання мені не було коли реагувати, бо треба було вчити репертуар, думати над командою музикантів, яку треба було збирати. І я почала проводити вуличні вечори, спочатку сама, але справа йшла, до мене долучилися молоді музиканти аматори і ми з ними провели не один музичний вечір під відкритим небом. Заздрісники шукали недоліки, а однодумці кивали: «Все у Вас вдасться!».
Отак і сталося, бо думки матеріалізуються. Маю невеличку музичну команду, з якою розучуємо номери і прагнемо вдосконалювати нашу справу – справу живої вуличної музики в Глухові.
Окрім культурного дозвілля беру участь у громадському житті міста. Я, як юрист за освітою, вважаю, що закон має бути одним для всіх, тому доводилося ініціювати і захист порушених прав. У жовтні 2019 року депутатський корпус Глухівської міської ради блокував кошти державної субвенції для виплат допомоги багатодітним родинам. Я зібрала матусь і ми під стінами ради заяви про незгоду з депутатською сваволею, домоглися свого: нам виплатили законні виплати.
З весни 2020 року є постійним волонтером в Соціальному проекті – Соціальний контейнер. Ініціювала соціальні акції «Обмін іграшки та книги» та «Кожній дитині – іграшка», де я відвідувала віддалені район Глухова та обмінювалася з дітьми іграшками та книгами, остання акція ж передбачала розіграш більше ніж 50 м’яких іграшок за відгадані загадки на День міста Глухова. Діяльність Соціального контейнера як соціального проекту вважаю вагомим кроком у напрямку соціальної підтримки людей та ефективний спосіб підтримати один одного.
Наше місто, наша країна, наша Церква – це перш за все люди. Апелюю до розуміння між людьми, до справедливості та верховенства права та закону. Наше майбутнє - у наших руках і з Божою допомогою все це буде можливо.
Я впевнена, що найбільше зло – це боятися: боятися зробити крок у невідомому напрямку, висловити свою думку, бути не таким як усі. Підкоритися страху – це означає програти, бо втрачена можливість навіть спробувати. В нас все вдасться, бо з нами Бог, за нами – Україна!

Аліса Ковальова – багатодітна мама з Глухова, дружина священника Православної Церкви України та громадський діячКоментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.