ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТSaturday, December 10, 2022
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Патріарх Варфоломій: проповіді Кіріла не відповідають православному вченню

Патріарх Варфоломій: проповіді Кіріла не відповідають православному вченню


Вселенський патріарх Варфоломій, як почесний глава всесвітнього православ’я, є людиною м’якого тону. Але його дистанціювання від Московського патріарха Кіріла є різкішим: Вселенський патріарх засуджує війну Росії проти України та “сумує з приводу позиції патріарха Кіріла”.

Про це Його Всесвятість заявив в інтерв’ю німецькому виданню Tagespost та австрійському католицькому інформаційному агентству Kathpress у Константинополі.

Особливо вразила Вселенського патріарха проповідь, яку Кіріл виголосив у Москві тиждень тому. У ній Московський патріарх провів паралель між загиблими в Україні російськими військовими та жертовною смертю Христа на хресті, заявивши, що через жертву життя цих воїнів усі їхні “гріхи були прощені”. Патріарх Варфоломій дослівно сказав: “Те, що він сказав останнім, а саме те, що всі ті, хто загине на цій війні, підуть прямо в Царство Боже як мученики, це те, що не відповідає православному вченню”.

Диявольська війна
Його Всесвятість дуже сумував, що патріарх Московський домовився з президентом Росії Владіміром Путіним. Патріарх Кіріл говорить про “священну війну”, а патріарх Варфоломій називає це “війною нечестивою і диявольською”.

В інтерв’ю виданням Tagespost і Kathpress патріарх Варфоломій згадав свій візит до Польщі, де зустрівся з українськими біженцями. Зокрема, глибоко зворушили його зустрічі з дітьми-сиротами. “Мільйони українців змушені залишити свої домівки, наголосив Варфоломій. Це безпідставна війна”.

Українці хочуть засудження Кіріла
Особисто Вселенський патріарх дуже засмучений нинішнім станом відносин між Константинопольським і Московським Патріархатами, які були розірвані російською стороною. У літургії Вселенського Патріархату патріарх Кіріл і надалі буде включений у молитву, “хоча митрополит Київський та всієї України Епіфаній просив нас скликати Всеправославний собор для засудження патріарха Кіріла”.

Джерело https://df.news/2022/10/04/patriarkh-varfolomij-propovidi-kirila-ne-vidpovidaiut-pravoslavnomu-vchenniu/

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.