ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборSunday, October 01, 2023
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Священник ПЦУ опублiкував 11 незpучних питань “УПЦ”

Священник ПЦУ опублiкував 11 незpучних питань “УПЦ”


Прості докази залежності «УПЦ» від РПЦ, або 11 незручних запитань вірянам моспатріархату, на які вони не дадуть відповіді, опублікував 19 листопада у Фейсбуці священник ПЦУ Роман Грищук.

Чому УПЦ так і не опублікувала нової редакції Статуту, що затверджений Собором 27 травня? (Якщо Статут не опублікований, то і не вступив у силу)

Чому ніхто з 15 Предстоятелів Автокефальних Церков не визнав УПЦ в якості незалежної Церкви? (Бо про це і не просили, насправді ніхто з вас цього і не хотів!)


Чому не розіслані Митрополитом Онуфрієм Предстоятелям Автокефальних Церков Мирні грамоти про зміну Статусу УПЦ? (Бо цієї зміни і не відбулося!)

Чому досі Митрополит Онуфрій і єпископат «УПЦ» досі числиться серед «Деятелей РПЦ» на офіційному сайті РПЦ? (Бо це так і є!)

Чому навіть патріарх Кіріл не поминає Онуфрія серед Предстоятелів Автокефальних Церков? (Бо для нього він такий же підлеглий єпископ, як наприклад і митрополит Павел, якого величають «предстоятель Білоруської Церкви», а де-факто просто керуючий єпархіями РПЦ у Білорусі)

Чому, якщо ви дійсно Українська Церква і хотіли єдності, ви не прийшли на Об’єднавчий Собор у 2019 році і не висунули свого митрополита Онуфрія на Предстоятеля ПЦУ? Адже з вашою кількістю єпископів ви б точно виграли і диктували б умови! Були б і дійсно канонічною, визнаною, з Томосом, Церквою, і ми всі мусили би з цим змиритися? (Бо об’єднане Українське Православ’я не входить у ваші плани і плани Москви!)
Чому не притягнутий до Церковного Суду жоден священик, чи єпископ колаборант, що співпрацював із ворогом? (Бо отримав повний карт-бланш на саме таку поведінку!)

Чому нема заборони на поминання за Літургією імені московського Кіріла як предстоятеля і Господіна і його безкарно поминають по багатьох парафіях? (Бо і так і благословенно! Ви і самі поминаєте тихо, про себе, а не вголос, щоб вас не повикидали з храмів)

Чому, зустрівшись із полоненими росіянами, так і не знайшли часу зустрітися із українськими воїнами, що повернулися з полону, або провідати поранених воїнів-українців у госпіталі? (Бо це суперечить московському задуму «демілітаризації» українців і підніматиме їх бойовий дух! А Москва проти цього!)

Чому ОФІЦІЙНО збираєте гумдопомогу і пожертви тільки «невоєнного призначення» і ніколи для передової? (Бо так можна догодити і нашим, і вашим. А інакше обуриться Москва і проросійська частина пастви)

Чому, якщо ви дійсно Українська Церква, ви так противитеся переходу на українську мову богослужіння? (Бо ваше завдання пропагувати «рускій мір» і максимально довго утримати українців у російській сфері вприву! Всі байки про богоізбранний, святой язик лишіть для своїх бабок! Діє просте правило: «Чия мова – того і влада!»)

Тому або визнайте, що ви далі є частиною РПЦ, або зізнайтеся, що ви ніким у світі не визнані, крім самих себе! І, дійсно, є самими натуральними розкольниками!

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.