ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Friday, July 12, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
12 травня - іменини Предстоятеля ПЦУ

12 травня - іменини Предстоятеля ПЦУ


12 травня за новоюліанським календарем свій День тезоіменитства або іменини відзначає Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній.

З цієї нагоди духовенство та вірні ПЦУ вітають свого Предстоятеля.
“Для повноти нашої Церкви – це особливе свято. Адже ми від щирого серця дякуємо, засвідчуємо глибоку повагу і шану, братську любов і довіру такому правдивому Першосвятителю і Архіпастирю як Ви.

Ваше ім’я – Епіфаній – у перекладі з грецької означає «явлення». Ви теж явили і щодня продовжуєте являти усім нам приклад світлого, мудрого, розважливого, неконфліктного, доброго і ревного служіння. Ваш небесний покровитель, святитель Епіфаній Кіпрський, прославився простою вдачею, великою стійкістю у вірі, любові та милосерді до людей. Ви гідно наслідуєте його шлях. Ви, як і Ваш небесний покровитель, теж торуєте шлях миру, об’єднання і правди, докладаєте багато зусиль, аби відстоювати істину, захищати, розбудовувати й утверджувати Церкву Христову.

Прийміть наші спільні молитовні вітання і щирі побажання. Нехай Господь в усьому Вам благодіє, укріплює Ваші духовні й тілесні сили, береже Вашу паству, дарує благодатну допомогу в усіх добрих і справедливих справах.

Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα! Многії і благії літа, Владико!” – йдеться в привітанні.
Від віруючих, духовенства, військових, влади, громадських і політичних організацій Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія привітав керуючий Сумською єпархією архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій.

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.