ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, June 18, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ТРОСТЯНЕЦЬКА ГРОМАДА ПРОЩАЄТЬСЯ З ГЕРОЄМ – КАПІТАНОМ ПОЛІЦІЇ СЕРГІЄМ ПЕТРЕНКО

ТРОСТЯНЕЦЬКА ГРОМАДА ПРОЩАЄТЬСЯ З ГЕРОЄМ – КАПІТАНОМ ПОЛІЦІЇ СЕРГІЄМ ПЕТРЕНКО

Гірким болем відгукнувся сьогоднішній день для жителів Тростянецької громади. Зустріли вдома свого Захисника, який виборював наше мирне і щасливе майбутнє та повернувся додому на щиті – Сергія Олександровича Петренка, 1980 року народження.

Сергій Петренко народився та виріс у Тростянці, навчався у школі №4, після її закінчення – у Полтавському аграрному університеті. Обрав своєю професією захист законності та правопорядку, тож пішов працювати до поліції. Служив у Лінійному відділі транспортної поліції міста Суми, мав звання капітана поліції. У Тростянці Сергій створив сім’ю, виховував доньку та сина, разом з дружиною мріяв про світле і щасливе майбутнє для своїх діточок.

Після початку неоголошеної російсько-української війни у 2014 році, відразу ж добровільно вступив до спецпідрозділу особливого призначення, щоби захищати територіальну цілісність та незалежність України. Воював у «гарячих точках» Донеччини. Під час служби в АТО за бездоганне виконання бойових завдань нагороджений бойовими нагородами.

Коли 24 лютого 2022 року російська армія вдерлася на українську землю, Сергій Олександрович, без вагань та сумнівів, відразу ж вступив до лав штурмового полку Національної поліції України «Цунамі» — воєнізованого підрозділу Управління поліції особливого призначення № 2 в Департаменті поліції особливого призначення «ОШБ НПУ «Лють».

У тяжких боях по всій лінії бойового зіткнення проявляв себе безстрашним воїном, надійно обороняв передовий рубіж, прикривав побратимів. Життя Героя трагічно обірвалося 20 травня 2024 року, коли він мужньо захищав рідну землю та кордони нашої держави від російських окупантів на Харківському напрямку.

Чин відспівування мужнього воїна з військовими почестями провели: благочинний Тростянецького благочиння протоієрей Роман Кулішов та настоятель Вознесенського храму протоієрей Олександр Карпець, на Алеї Пам’яті цвинтаря по вулиці 93 Бригади (Луніна) салют супроводжував мить прощання з полеглим Воїном.

Спочивай Герою! Вічна пам’ять! Вічна слава!
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.