ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Saturday, July 13, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Архієрейські богослужіння

Архієрейські богослужіння"На душевні очі осліплений, до Тебе, Христе, приходжу як сліпий від народження, в покаянні взиваючи до Тебе: Ти тих, що в темряві, Світло пресвітле." (Кондак неділі про сліпого)

В суботу 08 червня та в неділю про сліпого 09 червня 2024 року Високопреосвященний архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій у співслужінні духовенства та хору звершив Божественні літургії у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Суми.

Під час богослужіння лунали молитви за владу, військо та народ України. Особливі молитви підносилися за захисників та всіх хто боронить волю, свободу та незалежність України, військовослужбовців, що перебувають в полоні тощо. Також під час богослужінь 08 та 09 червня відбулися хіротонія на диякона Юрія Анцифорова, який направлений на проходження богослужбової практики в с. Рябушки Лебединської територіальної громади, та хіротонія на диякона Максима Слинько, який направлений на подальше проходження богослужбової практики до м. Шостка.

У своїй проповіді Владика Мефодій розповів про недільне Євангеліє про сліпого, акцентуючи увагу на живій вірі в Живого Бога та життя по вірі, з любов'ю до Бога і людей.

Після богослужіння 09 червня громада Сумської єпархії привітала Владику Мефодія з прийдешнім Днем народження. Також з Днем народження Високопреосвященного архієпископа Сумського і Охтирського Мефодія привітали керівництво області, громадські організації та культурні діячі області. Керівництво Паліцинської академії вручили Високопреосвященному архієпископу Мефодію службове посвідчення про зарахування його на посаду Почесного академіка Паліцинської академії м.Суми.Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.