ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Friday, July 12, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Завтра - свято Вознесіння Господнього

Завтра - свято Вознесіння Господнього


Завтра - свято Вознесіння Господнього
Завтра, на 40-й день після Пасхи, Православна Церква відзначає свято Вознесіння Господнього – одне з дванадцяти найбільших християнських свят. Його дата є рухомою, адже щорічно залежить від рухомої дати Великодня, але завжди свято Вознесіння припадає на четвер, бо Пасха святкується завжди в неділю.

Подія Вознесіння Христового, яку ми згадуватимемо завтра, відбулася майже 2 тисячі років тому на Оливній горі, що неподалік від Єрусалиму. Свідками цієї події були Богородиця та апостоли, про що детально описано в Євангеліях від Марка та Луки, а також в Діяннях святих апостолів.

Після Свого воскресіння Спаситель неодноразово являвся Своїм учням. Нарешті, звелівши їм не виходити з Єрусалиму і чекати обіцяного від Отця, Ісус Христос вивів учнів на Елеонську гору. Там, піднявши свої руки, Христос благословив їх, а потім став віддалятися від них та вознісся на небо. У Діяннях святих апостолів описано, що під час того, як Христос підіймався до небес, то був оповитий хмарою. Тоді з'явилися «два мужі у білій одежі», які сповістили Його Друге пришестя. Учні ж поклонилися Йому і з радістю повернулися до Єрусалиму, де за десять днів на них зійшов Святий Дух.

Отож Вознесіння Господнє ознаменовує мить, коли Ісус Христос з плоттю, в повноті Своєї людської природи, піднявся до небес і сів праворуч Бога-Отця. Вознесіння – це підтвердження примирення Бога та людства, яке відкриває небеса і для всіх нас – тих, хто вірує в Господа і живе за Його настановами.

Сьогодні, напередодні свята Вознесіння Господнього, у наших храмах звершуватиметься Бдіння, а в день самого свята – урочиста Божественна літургія. Запрошуємо всіх до святкової молитви
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.