ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборFriday, April 19, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Єпископ Мефодій очолив Богослужіння 4-ої неділі після П’ятидесятниці

Єпископ Мефодій очолив Богослужіння 4-ої неділі після П’ятидесятниці

10 липня 2011 року у 4-ту неділю після П'ятидесятниці, Преосвященніший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський, очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м.Суми.
Свята Православна Церква цього дня вшановує: Прп. Самсона, странноприїмця (бл. 530); Прав. Іоанни, мироносицi (І); Прп. Серапiона Кожеєзерського (1611); Прп. Севира, пресвiтера (VІ); Прп. Георгiя Іверського Святогорця (1065, Грузинського); Прп. Мартина Туровського (1150).
Виголошуючи проповідь єпископ Мефодій, зокрема, сказав: "Так часто доводиться чути від людей: я молюся, ходжу до церкви, прагну до Бога, - а разом з цим не відчуваю живого почуття Його близькості... Як часто ми собі ставимо запитання: як жити? Що робити? Тільки б Господь, Спаситель Христос став переді мною, якби тільки Він мені сказав ось тепер: чини так, роби інакше… Я вчинив би, та Він мовчить... Чи правда це? Ні, неправда! Він залишив нам Своє слово у святому Євангелії, там сказано все, що потрібно, для того, щоб наше життя стало іншим, щоб воно перемінилось, щоб шляхи наші стали шляхами Божими. Всім нам необхідно навчитися послуху, смиренню, щодня укріплювати в собі віру в Господа нашого Ісуса Христа, і тоді все перед нами розкриється, і Бог стане для нас Живим і близьким і чудотворним." Владика повідомив, що у соборі була відслужена панахида за вічний спокій парафіянина, ветерана війни і праці Івана Герасимовича Чауса, який днями відійшов у вічність. Також розповів парафіянам про останні новини з життя єпархії та вкотре запросив всіх на святкування 1023-ої річниці Хрещення України-Руси, яке відбудеться в Києві 28 липня цього року.


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.