ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТ · Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний соборFriday, April 19, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Триває літній православний дитячий табір «Собор-2011»

Триває літній православний дитячий табір «Собор-2011»

З благословення єпископа Сумського і Охтирького Мефодія, вже традиційно, на березі тихого Псла неподалік с.Грунівка Краснопільського району розкинувся літній православний дитячий табір «Собор-2011». Тутешня мальовнича місцевість приваблює своєю окрасою, чарує вишуканістю і неповторністю. Суцільна розкіш квітучого різнотрав'я, невгамовний щебет птахів, ласкаве і ніжне сонце, тиха і зажурлива річка вражають, і мимохідь з душі вириваються слова зачудування і вдячності Творцеві за таку невимовну красу.
Вже кілька років поспіль тут проходить літнє дитяче таборування вихованців недільної школи, яка діє при Свято-Воскресенському кафедральному соборі м.Суми. Організаторами і відповідальними за роботу табору є: головний духівник недільної школи, протодиякон Ігор Кліменков та протодиякон Михайло Самотой.
Табір, який почав працювати з 12 липня, складається з двох куренів, в кожному з яких близько десяти хлопців і дівчат. Відповідно керівниками є Світлана Іванівна Майорова та протодиякон Михайло Самотой. У таборі працює кваліфікований персонал. Вихователі ― досвідчені педагоги та духовенство Сумської єпархії.
Ранок у дитячому таборі починається з традиційної руханки та загартування повітрям, сонцем і водою. Кожен день починається з ранкової молитви та виконанням державного Гімну України. А після сніданку, духовних бесід і занять, день продовжується цікавими заходами, різними туристичними походами та іграми. Діти грають у футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, а також займаються плаванням та греблею на байдарках. Увечері вивчають пісні на духовну тематику, беруть участь у різноманітних конкурсах вже біля вечірньої ватри.
Конкурси, вікторини, командні змагання організовує і проводить музичний керівник Ліна Володимирівна Андрюшина, як професійний педагог, вона швидко знайшла спільну мову з дітьми. За час дії табору були проведені конкурси: «Ватра знайомства», «День талантів», «Ватра відвертості і щирості» та інші. 15 липня, в рамках запланованих заходів «Стежками рідного краю», діти побували в смт.Миропілля, де відвідали місцеву святиню – Свято-Миколаївський храм.
Мета табору – об’єднання православної молоді, повноцінний відпочинок і оздоровлення в літній період, патріотичне виховання, а також сприяння глибшому і осмисленому залученню дітей до духовного життя.
До закінчення таборування ще кілька днів, а діти вже запитують у організаторів про табір наступного року, бажаючи ще хоч раз приїхати і насолодитися Богом даною досконалістю природи та дружньою атмосферою, які знов і знов ваблять до себе.

Фото...
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.