ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, May 27, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Архієрейське Богослужіння у 8-му неділю після П'ятидесятниці

Архієрейське Богослужіння у 8-му неділю після П'ятидесятниці

7 серпня 2011 року у 8-ту неділю після П'ятидесятниці, Преосвященніший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський, очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м.Суми. Владиці співслужили клірики собору.
Цього дня Православна Церква молитовно звершує пам’ять Успіння прав. Анни, матерi Пресвятої Богородицi; свв. жон Олiмпiади, дияко¬ниси (408–410), та Євпраксії, Тавенської діви (413); прп. Макарiя Жовтоводського, Унженського (1444); пам’ять V Вселенського Собору (553).
По закінченню Богослужіння архіпастир звернувся до віруючих з проповіддю та повчальним словом. Після чого єпископ Мефодій представив прихожанам гостю – Голову Світової Ради суспільної служби Світового Конгресу Українців Ірину Ващук, яка прибула до Сум з Торонто (Канада). Пані Ірина також представляє Комітет Приятелів Київського Патріархату Української Православної Церкви в Торонто. Стараннями цього об'єднання українців за кордоном, відновлено багато святинь в Україні. Його внесок в духовний розвиток нашої країни та в утвердження Єдиної Помісної Православної Церкви важко переоцінити.
Ірина Ващук зустрілася також з вихованцями недільної школи, яка діє при Свято-Воскресенському соборі та членами Сумського єпархіального управління.
8 серпня Преосвященніший владика з високою гостею планують відвідати Недригайлівське, Роменське та Липоводолинське благочиння, а також будинки для дітей сиріт та інвалідів, з якими Ірина Ващук співпрацює не один рік, всіляко допомагаючи тим, хто цього потребує.

Фото...Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.