ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТWednesday, August 21, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Святійший Патріарх Філарет освятив собор в Конотопі

Святійший Патріарх Філарет освятив собор в Конотопі

У неділю 25 вересня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси України Філарет з архіпастирським візитом прибув до м.Конотоп, в якому нещодавно завершилося будівництво величного собору на честь Різдва Пресвятої Богородиці.
Святкове Богослужіння розпочалося з освячення престолу і храму, після чого було звершено Божественну літургію. Разом з Предстоятелем молилися архієпископ Білгородський і Обоянський Іосаф, єпископ Сумський і Охтирський Мефодій, єпископ Харківський і Богодухівський Лаврентій, єпископ Конотопський Афанасій, настоятель храму прот. Павло Кузьо, а також духовенство Сумської єпархії. Особливої урочистості Богослужінню надавав спів хору Михайлівського Золотоверхого чоловічого монастиря, який прибув зі столиці.
По завершенню Богослужіння Архіпастир виголосив змістовну проповідь, звернувся до віруючих з повчальним словом у якому наголосив, що відродження духовності полягає не лише в побудові нових храмів, а перш за все в пізнанні Бога, усвідомленні гріховної сутності людини, постійній молитві та невтомній праці в ім`я Церкви та України.
Святійший Владика нагородив високими церковними відзнаками благодійників та прихожан, які активно долучалися до благої справи будівництва храму. Зокрема, Миколу Кочергу – орденом Святителя Миколая Чудотворця, Сергія Богомаза – орденом великомученика Юрія Переможця, Любов Лисенко – орденом святої великомучениці Варвари, всіх, хто доклався до зведення собору – Благословенними Патріаршими грамотами та подяками Сумського єпархіального управління.
Єпископ Сумський і Охтирський Мефодій подякував Святійшому Патріарху Філарету, архієреям, духовенству та віруючим за радість спільної молтиви, піднесеної до Господа в цей святковий день.
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.