ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, June 18, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Відновлено будівництво храму в Охтирці

Відновлено будівництво храму в Охтирці

6 вересня 2011 року з благословення Преосвященнішого Мефодія, єпископа Сумського и Охтирського та по молитвах парафіян відновилось будівництво храму-каплиці Успіння Божої Матері Української Православної Церкви Київського Патріархату на центральній площі м.Охтирка Сумської області.
На цьому місці в 1666 році було зведено одноіменну дерев'яну церкву, а згодом і першу в місті кам'яну. В часи атеїстичних гонінь її було зруйновано і на її місці було встановлено пам'ятник ідеологу безбожництва - Леніну.
Сьогодні настали інші часи, коли відбувається процес активного відновлення втрачених святинь, а головне віри в Бога, відбудовуючи храм, люди не стіни будують, а власні душі.
На даний час будівництво церкви, яким опікується і веде настоятель о.Андрій Бринчак з кожним днем набирає обертів.
Прибувши на парафію до Охтирки, о.Андрій зовсім не злякався ймовірних труднощів. Будівництво храму він справедливо розділяє з душпастирською працею. Сьогодні знайти можливості для будівництва святині надзвичайно складно. Для закінчення усіх робіт бракує коштів, однак парафіяни вірять, що з таким пастирем будь-які труднощі тимчасові і незабаром новозбудований храм стане справжньою оазою духовного життя міста.
Сьогодні охтирчани радо визнають і гуртуються навколо рідної Української Цервки, що несе проповідь Слова Істини своєю рідною мовою, вона завжди була зі своїм народом і в біді, і в радості, ніколи не зраджуючи йому, і ніколи не полишаючи його.
Так на безлічі подібних і скромних прикладів духовного відродження ми все більше переконуємося у тому, як правда Божа завжди перемагає не лише у вічності, але вже тут і зараз.
Боголюбиві брати і сестри у Христі, всі люди доброї волі! Громада Успіння Божої Матері м.Охтирка звертається до вас з проханням про допомогу у будівництві храму. Просимо по можливості допомогти коштами, будматеріалами, працею тощо. Наперед вдячні, дякуємо Богові за кожного хто прилучиться до цієї святої справи. Пам'ятаймо навіть щира молитва, це неоціненний внесок у відновлення святині.
Наші банківські реквізити:

р/р 26008319445

АТ «Райффайзенн Банк Аваль»

МФО 380805

ідент. код 23998350
Електронна почта:

Настоятель: о. Андрій Бринчак: lesja-brinchak@rambler.ru

Голова парафії: andriy.kril.22@gmail.com, andriy_kril@yahoo.com
Додаткову інформацію Ви можете знайти на сайті: http://www.uspinnya-okhtyrka.in.uaКоментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.