ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, June 18, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Освячення каплиці у Липоводолинському благочинні

Освячення каплиці у Липоводолинському благочинні

24 листопада 2011 року Божого з благословення Керуючого Сумською єпархією єпископа Мефодія, на запрошення Благочинного Липоводолинського району прот. Богдана Ільківа делегація у складі секретаря Сумської єпархії прот. Петра Попадинця, старшого благочинного прот. Богдана Козенка та протодиякона Ігоря Кліменкова відбули до с. Панасівка Липоводолинського благочиння на освячення каплиці на честь апостола Андрія Первозванного.
На знакову подію зійшлося багато селян. Після освячення каплиці прот. Петро Попадинець виголосив проповідь, в якій розповів про першого апослтола Ісуса Христа Андрія. Зокрема, він наголосив, що Андрія Первозванного вважають першим благовісником Євангелія Христового на землях України. Коли після зішесття Святого Духа апостоли кидали жереб, вирішуючи, куди кому йти проповідувати Христову віру, йому випала Скіфія, тобто землі сучасної України.
Отець Петро закликав пам`ятати про те, що Українська Православна Церква Київського Патріархату є одна з найдревніших Церков у світі, і що обов`язок кожного українця шанувати і продовжувати древні традиції та культуру, а також ревно берегти прабатьківську віру принесену апостолом Андрієм Первозванним на українські землі.


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.