ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, June 18, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Єпископ Мефодій звершив відправу Божественної літургії

Єпископ Мефодій звершив відправу Божественної літургії

11 грудня 2011 року у 26-ту неділю після П'ятидесятниці Православна Церква молитовно згадує прмч. i спов. Стефана Нового, мч. Іринарха i святих семи жон, свт. Феодора, архиєп. Ростовського, мчч. Стефана, Василiя, Григорiя, iншого Григорiя, Іоана та багатьох iн.
Напередодні ввечері вікарій Сумської єпархії, єпископ Конотопський Афанасій очолив всенічне бдіння, а в неділю єпископ Сумський і Охтирський Мефодій звершив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі єпархіального центру. Правлячому архієрею співслужив єпископ Конотопський Афанасій та соборне духовенство.
За Божественною літургією Преосвященний Мефодій звершив іподияконську хіротесію над чтецем Володимиром Денисенком.
По завершенню Богослужіння єпископ Мефодій звернувся до присутніх з проповіддю та повчальним словом. Також владика розповів прихожанам останні новини з життя єпархії та подякував духовенству та віруючим за радість спільної молитви.
Єпископ Афанасій представив віруючим ікону священноігумена Меркурія Бригинського, який нещодавно був причислений до лику святих, владика розказав про житіє святого та чин канонізації, який відбувся у Катериниському кафедральному соборі м.Чернігів 7 грудня цього року.
Нагадаємо, що Священний Синод УПЦ КП благословив причислити ігумена Меркурія Бригинського до лику святих для місцевого шанування. Також було визначено звершувати його пам’ять у Чернігівській єпархії 7 грудня нового стилю – в день, коли Церква згадує великомученика Меркурія, мученика Меркурія Смоленського та преподобного Меркурія, посника Печерського. До речі, саме на честь останнього і був названий отець Меркурій, коли приймав чернецтво у Києво-Печерській лаврі.

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.