ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Tuesday, June 18, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
В Курманах освятили Миколаївський храм

В Курманах освятили Миколаївський храм

19 грудня, в день пам'яті Святителя Миколая, єпископ Сумський і Охтирський Мефодій звершив Велике освячення храму і Божественну літургію у новозбудованій Свято-Миколаївській церкві в селі Курмани Недригайлівського району.
Владиці співслужили секретар Сумської єпархії прот. Петро Попадинць, старший благочинний Сумської єпархії прот. Богдан Козенко, благочинний Недригайлівського району прот. Василь Шевчук, настоятель Свято-Миколаївського храму ієрей Іван Дзерин, а також духовенство Недригайлівського і Роменського благочинь.
Кілька років тривало спорудження церкви, кошти на будівництво якої були надані вдовою відомого українського поета, уродженця цього села Дмитра Григоровича Білоуса. І ось сьогодні напрочуд мальовнича і велична святиня відчинила свої двері для вірян, які цього дня ревно молилися в новому храмі.
Виголошуючі проповідь єпископ Мефодій зазначив: "Повернення святинь перш за все повинно відбутися в серцях людей - коли головними скарбами наших душ стануть вічні цінності, сяючі чистотою і святістю: любов, самовідданість, віра, служіння, жертовність."
Також владика відмітив винятковість сьогоднішнього дня для Курманів, адже всі, хто молилися стали учасниками освячення церкви - події, яка трапляється лише одного разу в історії парафії та села і має найважливіше значення в духовному житті людей.
Архіпастир поздоровив настоятеля та парафіян зі святом Святителя Миколая, а також передав привітання і благословення від Святійшого Патріарха Філарета.
Родичі та меценати, які прибули з Києва дуже хотіли б, щоб відвідуючи цей Божий храм, очі парафіян, їхніх земляків, світилися вірою і покаянням не лише перед вівтарем, а повсякчас, при кожному вчинку. Щоб від одного погляду на церкву, від згадки про Бога світліла їхня душа. А Білоуси, починаючи таке добре діло, тільки й надіються на чисті й світлі помисли своїх земляків. І вірять, що місце, де дається спасіння для душі, запалюватиме прагнення людей в інших селах мати свій Господній прихисток від житейських негараздів, кликатиме робити добро і жити по-християнськи, по-Божому. Так оживе Україна. І житиме віки!..

a href=
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.