ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ ПАРАФІЇ · НАШІ ХРАМИ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ФОТО ГАЛЕРЕЯ · МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТThursday, August 22, 2019
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ ПАРАФІЇ
НАШІ ХРАМИ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ФОТО ГАЛЕРЕЯ
МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
Посилання
ПОШУК
КОНТАКТ
Архів файлів
FAQ
Зворотній зв'язок
Всі статті
Проповіді
Мистецтво
Статистика
Богослів'я
Суми і Сумщина
Історія Церкви
Релігія - Політика
Християнські свята
Магія, астрологія, окультизм
Піст у житті християнина
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ДОРОГА ДО БОГА – ДОРОГА ДО ДОБРА, ЗЛАГОДИ І ПРАВДИ
Після тривалого панування атеїстичної влади, голодоморів, війн та репресій релігійна ситуація в Україні і, зокрема, на Сумщині потребує колосальної місійної праці. Більшість населення області має неприпустимо низький рівень знань у релігійній сфері. Більшовицький терор не лише знищив храми, замордував у сибірських таборах тисячі священиків, а й мечем і вогнем пройшовся долями українського народу, випікаючи з нього духовність, повагу до батьків, любов до України та рідної мови і культури.
Цілком закономірно, що на пустирі душ людських виросли бур’яни: процвітають п’янство, наркоманія, тютюнопаління, розпадаються сім’ї... А скільки дорослих людей не можуть створити сім’ю, жити повноцінним життям і через це нерідко впадають в розпач?! Ми бачимо скільки сьогодні одиноких, нікому не потрібних людей похилого віку, сиріт, безпритульних!
Та для відродження духовності необхідно мати не лише храми, а й достатньо духовних кадрів, бо без пастиря важко людині пізнати істину життя. Сьогодні наша єпархія не в змозі утримувати священика і його сім’ю в кожному селі області. Де ж вихід? Вихід є: треба, щоб кожне село, селище на своїх зібраннях обрали зі своїх односельців кандидатів в священики, яких за рахунок управління Сумської єпархії УПЦ Київського Патріархату навчатимуть в Духовному училищі. Після закінчення навчання священики повернуться до рідних парафій.
Наша Церква поширює церковні знання серед мешканців Сумщини в своїх недільних школах, де навчаються і дорослі, і діти.
Тож, шлях спасіння один: важка терниста дорога до Бога. Хто має значні проблеми і не бачить можливості їх вирішення, наша Церква чекає на Вас. Ми завжди готові молитовно підтримати і надати Вам поради, осінити Вас Божою молитвою.

о.Петро Попадинець
БРЕХЛИВІ ВИГАДКИ ЧИ ПРОВОКАЦІЯ?
(ПРАВДА ПРО ПУБЛІКАЦІЇ ГАЗЕТИ “КОЗАЧЬЕ СЛОВО”)
Зустрічатись з україноненависниками, прислужниками Кремля мені доводилось не раз. Наприкінці 2007 року я прочитав газету “Козачье слово” (№5, 21 грудня 2007р.), яку активісти т.зв. Сумського полку слобідського козацтва розповсюджували по м.Суми. В наш час, на жаль, нерідко можна зустріти україноненависників, які поливають брудом все українське: Церкву, мову, культуру справжніх Героїв України. Прочитавши безіменні публікації на 4-х сторінках цієї газети, відчуваєш, що їх автори є вірними прислужниками Кремля і намагаються перевершити самі себе. Важко визначитись, чого в ній більше: бруду, некомпетентності чи провокаційних намірів.
Невідомі автори і редактори відверто глумляться над релігійним життям Національної Української Церкви. Зазначу, що всі до єдиної публікації присвячені саме релігійному життю області. Варто нагадати деякі з них: “Можно ли раскол считать церковью?”; “О волках в овечьей шкуре, или несколько слов о гонимых и гонителях” и т.д.
Вступати в полеміку з людьми некомпетентними в питаннях церковного права немає ніякого сенсу. Єдине, що спонукає на відповідь запроданцям в уніформі козаків це – бажання нагадати їм істину, “...вони не відають, що чинять” (Лк., 23:34).
Не справа громадських організацій, у тому числі й зросійщеного козацтва, втручатись у життя Церкви. У даному випадку – УПЦ Київського Патріархату і тлумачити на свій розсуд церковні справи. Не маєте ви, “казаки”, ні морального, ні юридичного права паплюжити архієреїв та церковне керівництво, висловлюватись від імені Церкви з канонічних та інших церковних питань, спрямованих проти УПЦ Київського Патріархату. Все це шкодить духовному об’єднанню України.
Нагадую дописувачам “Козачьего слова”, що це не тільки суперечить Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”, але і самому духу вчення Христового. Для особливо “обдарованих” у церковному законодавстві змосковлених козаків розтлумачую ст.5 вищезазначеного Закону, де записано: “...Церква в Україні відокремлена від держави... усі релігії є рівними перед Законом... Держава не втручається у здійснювану в межах Закону діяльність релігійних організацій”.
І ще один аргумент дозволю собі: архієрейський собор УПЦ (МП) 21 грудня 2007р. засудив діяльність громадської організації “Союз православних громадян України” (СПГУ) і їй подібних за втручання в справи Церкви і намагання бути виразником настроїв православних віруючих. Тож, не суньте свій ніс, “казаки”, не в свої справи і пам’ятайте неписаний козацький закон, за яким жили справжні козаки-запорожці: “Зрадиш рідний край – проклятим будеш, знай!”
Олександр Сотник,
член Спілки журналістів України
СПІВПРАЦЯ ДАІ З ЦЕРКВОЮ
На пропозицію керівника обласної ДАІ генерала міліції В.В.Охріменка відбулася зустріч їх працівників з духовенством Сумської єпархії. Міліціянти попросили відправити у храмах області молебні за те, щоб на дорогах менше траплялося нещасних випадків. Священики Сумської єпархії УПЦ Київського Патріархату провели роз’яснювальну роботу серед своїх парафіян.
Всеукраїнський з’їзд православної молоді

Враження сумської делегації від участі в п’ятому Всеукраїнському з’їзді православної молоді

Кожного року у місяці лютому в Києві відбуваються всеукраїнські з’їзди правосла-вної молоді. Не був винятком і цей рік. За рішенням синодального управління у справах молоді, 10-11 лютого 2007року в місті Києві був проведений вже п’ятий всеукраїнський з’їзд православної молоді.

Великий піст

Великий піст

Починаючи з 19 лютого протягом семи тижнів для кожного православного християнина буде тривати час покаяння, час духовного подвигу і очищення свої душі від накопичених гріхів, пороків та пристрастей. Говорячи про піст часто мають на увазі тільки його тілесну, видиму сторону - утримання від певного роду їжі. Але саме утримання від їжі, без наповнення посту духовним змістом, є лише дієтою, а не постом.

V-й Всеукраїнський з'їзд православної молоді

V-й Всеукраїнський з'їзд православної молоді

10-11 лютого 2007 року в конференц-залі Київської Православної Богословської Академії на території Михайлівського монастиря відбувся V-й Всеукраїнський з'їзд православної молоді, організований Синодальним управлінням Української Православної Церкви Київського Патріархату у справах молоді.
Метою цього заходу було налагодження співпраці молодіжних православних організацій, обмін досвідом роботи в сучасних умовах та обговорення актуальних проблем поширення православного способу життя та християнських цінностей в молодіжному середовищі.

Час обирати!

Час обирати!

“Канонічна” Церква, “ядерний щит” і газові труби. Здавалося, що може бути між ними спільного? Якщо ви не знаєте відповіді на це питання – тоді ви далекі від розуміння імперського духу сучасної Росії. Бо нещодавно на прес-конференції у Кремлі Президент РФ Володимир Путін “органічно поєднав” ядерну зброю і Російську Церкву, назвавши їх двома складовими безпеки Росії. А російський “Газпром” за підсумками минулого року став одним з лауреатів премії міжнародного “Фонду єдності православних народів”. Цієї нагороди він удостоївся за “укріплення єдності православних народів”.

Ленин попал на церковную фреску

Ленин попал на церковную фреску

Из-за оригинальничания иконописца в Греции разразился скандал…

На одной из неоконченных фресок в храме Пресвятой Богородицы в городке Аксиуполи на севере Греции вблизи греко-македонской границы появилось изображение В.И.Ленина. Как сообщает РИА Новости, "вождь мирового пролетариата" изображен стригущим бороду святителю Луке (Войно-Ясенецкому), что символизирует преследования Церкви со стороны большевиков. Кроме Ленина, на фресках в храме изображены также и участники Ихэтуаньского восстания в Китае, убивающие православных сограждан. Подобное необычное для храма решение вызвало в Греции настоящий скандал.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про надання релігійним організаціям права засновувати світські навчальні заклади

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про надання релігійним організаціям права засновувати світські навчальні заклади

КИЇВ — 12 лютого 2007 року у Верховній Раді України зареєстровано законопроект “Про внесення змін до деяких законів України” щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів, реєстр. № 3160, автори законопроекту – народні депутати В.Стретович, В.Марущенко (партія «Християнсько-Демократичний Союз», фракція «Наша Україна»), О.Боднар (фракція Блоку Юлії Тимошенко), В.Малишев (фракція Партії регіонів). Про це повідомляє Інститут релігійної свободи.

Верховна Рада збирається заборонити кашпіровських

Верховна Рада збирається заборонити кашпіровських

КИЇВ — Верховна Рада України схвалила в першому читанні проект Закону України “Про внесення змін до деяких Законів України (щодо заборони проведення розрахованих на масову аудиторію лікувальних сеансів або інших аналогічних заходів з використанням гіпнозу)”.
Як передає кореспондент УНІАН, за відповідне рішення проголосували 392 народні депутати із 440 зареєстрованих у залі.

Сторінка 146 з 147 << < 143 144 145 146 147 >
ДЕКЛАРАЦІЯ
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Время портала
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії УПЦ КП можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.