ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, May 27, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ
Загальноцерковні збори Сумської єпархії.Четвер 02 квітня 2009 року в Свято-Воскресенському Кафедральному Соборі м. Суми відбулися загальноцерковні збори благочинних та усіх священиків Сумської єпархії.

Розпочалися збори Божественною Літургією Ранішосвячених Дарів, на якій служили усі священики Сумської єпархії. Також під час Літургії усі священики Сумської єпархії прийняли святу тайну сповіді та причастя.

Опісля відбулося загальне засідання на якому Владика Мефодій відзвітував священнослужителям про справи Сумської єпархії, представив нових священиків, які були висвячені та прибули в єпархію. Було зачитано перед братією затвердження Святійшим Патріархом нагород священиків єпархії до Святої Пасхи.

Керуючий єпархії повідомив коротку ірформацію про діяльність Української Православної Церкви Київського Патріархату в сучасних умовах.

Також були заслухані звіти секретаря єпархії – протоієрея Петра Попадинця, старшого благочинного – протоієрея Богдана Козенка, та прес-секретаря – ігумена Афанасія.

Після чого була закрита головна частина зборів і Преосвященнійший Мефодій разом з секретарем єпархії та старшим благочинним у індивідуальному порядку по кожному благочинню заслухали звіти усіх благочинних Сумської єпархії, були вирішені питання та проблеми пов’язані з пастирською працею на місцях.

Всі священики отримали Патріарші вітання з Пасхою Христовою для зачитування віруючим на Пасхальному Богослужінні.
        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.