ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, May 27, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Святкування Пасхи
Свято Великодня в центрі реабілітації дітей-інвалідів в м. Ромни.


В Світлий вівторок, у центрі реабілітації дітей-інвалідів в місті Ромни, відбулося святкування Великодня. Благочинний Роменського району ієрей Ігор Мурий і диякон Віктор Проценко принесли благодатний вогонь і провели молебень за здоров'я всіх дітей.

Спільно з учнями недільної школи Петро-Павлівської парафії і дітьми центру реабілітації був проведений святковий концерт. Відбулася театралізована вистава, діти розказували вірші, співали великодні пісні, а також проводились цікаві ігри та конкурси. Після концерту для дітей був організований святковий стіл , а також вони отримали в подарунок іконки і книги "Закону Божого". Всі були дуже раді, адже в цьому центрі проходять курс реабілітації і лікування діти, які мають складні фізичні і розумові відхилення, і вони особливо потребують нашої уваги і тепла. Подібні святкування дають їм відчути себе повноцінними людьми і забути про свої скорботи.

Особливу подяку хочеться висловити директору закладу Наталіїї Осауленко, яка не тільки сприяє в організації подібних заходів, але саме завдяки її зусиллям було створено цей реабілітаційний центр. Важка травма прикувала її до інвалідного візка, але не зламала її сильного духу. Вона вирішила посвятити себе служінню дітям-інвалідам, бо на собі відчула як нелегко їм приходиться в житті.

Ми повинні сьогодні проводити свою духовну працю в відповідних закладах, адже таким чином ми зможемо виконати заповідь Христа про милосердя і любов до ближнього.

Благочинний Роменського району ієрей Ігор Мурий.


        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.