ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Sunday, May 26, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ЄПАРХІЯ
Старанням меценатів міста Дружба Сумське єпархіальне управління придбало автомобіль.

Сумське єпархіальне управління придбало для потреб єпархії 8-місний автомобіль, завдяки пожертвам віруючих меценатів, прихильників Православної Церкви з міста Дружба, яке стоїть на кордоні трьох братніх країн: України, Росії, та Білорусії. Віруючі міста Дружба щиро піклуються за відродження духовності свого краю та стараються зробити все можливе для укріплення національної православної церкви Київського Патріархату та братньої дружби між народами.

Сьогодні діє дві парафії нашої церкви у місті Дружба. Напрямок діяльності парафій багатогранний: будівництво духовного центру з храмом Святителя Миколая, де будуть бібліотека, благодійна їдальня та кімнати для проживання віруючих, які подорожують, різні гуртки народних ремесел, сквер відпочинку для дітей та молоді.

Митрофорний протоієрей Сергій Корякін проводить роботу направлену на об’єднання зусиль громадськості та влади для втілення цих задумів. Не все вдається, але сьогодні вже згуртувалась велика частина інтелігенції та патріотів, котрі хочуть, щоб кожна людина повернулась лицем до Бога.

Зусиллями віруючих міста Дружба видається книга «Шлях віри – шлях перемоги» О. Сотника, кошти від реалізації будуть направлені на будівництво храму.


        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії

Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.