ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Monday, May 27, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
ЖИТТЯ ЄПАРХІЇ
Сумська єпархія поповнилася новими кліриками.

За минулий місяць Сумська єпархія прийняла у клір двох достойних ставлеників для священичого служіння. Після перевірки знань ставленики прийняли відповідні хіротонії з рук Преосвященнійшого Мефодія, єпископа Суського і Охтирського.

Так 24 травня, у Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, та у свято Рівноапостольних Кирила та Мефодія, вчителів Слов'янських, за Божественною літургією у Свято-Воскресенському Кафедральному Соборі був рукоположений у сан диякона студент першого курсу Львівської Православної Богословської Академії Підгорний Олександр Васильович 1983 року народження. Дияконську хіротонію уділив Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський.7 червня на свято П'ятдесятниці за Божественною літургією у Свято-Воскресенському Кафедральному Соборі був рукоположений у сан диякона випускник Київської Православної Богословської Академії Юрчук Артур Григорович 1986 року народження з ім'ям Артемій. Дияконську хіротонію уділив Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський.8 червня День Святого Духа за Божественною літургією у Свято-Воскресенському Кафедральному Соборі був рукоположений у сан пресвітена диякон Артемій Юрчук. Пресвітерську хіротонію уділив Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський.Після проходження практики обоє рукоположених ставленики будуть направлені для служіння у Сумській єпархії.

        Джерело:  Прес-центр Сумської єпархії
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.