ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Friday, July 12, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
4-та Неділя після Пасхи. Про розслабленого

4-та Неділя після Пасхи. Про розслабленого


У 4-ту Неділю після Пасхи Церква згадує зцілення Господом розслабленого. Цей чоловік 38 років томився хворобою та вже зовсім зневірився в можливості зцілення.
Як оповідає Євангеліє від Іоана, Христос знаходить розслабленого лежачим біля Овечої купальні в Єрусалимі. Раз на рік Ангел Господній сходив до купальні, і порушував воду, і хто перший входив у неї після хвилювання, той здоровим ставав, якою б хворобою не хворів. У надії на це чудо навколо лежало багато хворих, серед яких був і розслаблений. Христос, підійшовши до нього, запитав: "Чи хочеш бути здоровим?" Хворий відповів Йому: "…так, Господи! Але людини не маю, щоб, коли збуриться вода, опустила мене в купальню; коли ж я приходжу, інший вже поперед мене входить." Ісус каже йому: "Встань, візьми постіль твою та й ходи". Хворий тут же встав і пішов, зовсім зцілившись.
Про життя людини, зціленої Христом в цей день, нам достеменно нічого невідомо. Все, що говорить про нього євангелист Іоан, це те, що пізніше Христос зустрів його в храмі і сказав: "Ось, ти одужав; Не гріши ж більше, щоб не сталось тобі чого гіршого ".
У зціленні розслабленого Свята Православна Церква бачить відображення відновлення життя всього людства через воскресіння Христове. У текстах богослужіння Неділі про розслабленого наші душі порівнюються з розслабленим: і причина хвороби одна - гріх, і зцілення тільки одне - Христос.
Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.