ГОЛОВНА · ЄПАРХІЯ · НАШІ БЛАГОЧИННЯ · БІБЛІОТЕКА · СТАТТІ · ДОПОМОГТИ НАМ · ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО · КАЛЕНДАР · ПОШУК · КОНТАКТИ Friday, July 12, 2024
Навігація
ГОЛОВНА
ЄПАРХІЯ
НАШІ БЛАГОЧИННЯ
БІБЛІОТЕКА
СТАТТІ
ДОПОМОГТИ НАМ
ДОПОМОГА НА БУДІВНИЦТВО
КАЛЕНДАР
ПОШУК
КОНТАКТИ
FAQ
Зворотній зв'язок
Пожертва на Свято-Воскресенський кафедральний собор
Останні статті
Благовірний великий ...
«Колір чистоти і цно...
28 вересня - пам'ять...
Воздвиження Чесного ...
Життя і страждання С...
Наші друзі off
Богослужіння у неділю всіх святих землі Української

Богослужіння у неділю всіх святих землі Української


"Прийдіть, вірні землі Української, прославимо святих країни нашої: преподобних і святителів, і князів благовірних, мучеників і священномучеників, і святих жон собори, разом найменованих і не найменованих; вони бо ділами і словами, і різноманітним житієм, і даруванням від Бога стали святими; їхні ж і гроби Бог прославив чудесами, і нині безпосередньо вони предстоять Христу, Який їх прославив, і щиро моляться за нас, що з любов’ю святкуємо світле їх торжество." (стихири на великій вечірній)

В неділю 07.07.2024 в неділю всіх святих землі Української Високопреосвященний архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій у співслужінні духовенства та хору звершив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Суми.

Під час богослужіння лунали молитви за владу, військо та народ України. Особливі молитви підносилися за захисників та всіх хто боронить волю, свободу та незалежність України, військовослужбовців, що перебувають в полоні тощо. Також під час літургії відбулася ієрейська хіротонія диякона Сергія Бровенка, який проходить богослужбову практику в Свято-Воскресенському кафедральному соборі.

У своїй проповіді Владика Мефодій розповів про прижиттєвий подвиг новомучеників та сповідників, які в Україні та в інших землях у 20 ст. за Христа і православну віру постраждали. Особливо Владика Мефодій акцентував увагу на сучасних героях України - військовослужбовцях, які проявляючи жертовну любов до Бога та людей, ціною власного життя, захищають Українську землю від агресора.

Також Високопреосвященний архієпископ Мефодій нагородив грамотою Сумської єпархії Православної Церкви України військовослужбовця, який після поранення знаходиться на лікуванні в місті Суми, та прийшов помолитися до Свято-Воскресенського кафедрального собору міста Суми.

В цей же день в пам'ять про всіх студентів СумДПУ, які захищають волю і незалежність України в лавах ЗСУ, один з парафіян подарував для Воскресенського собору Церковне Євангеліє в окладі.

Пізніше в цей же день священнослужителі Сумської єпархії передали памперси для Сумського обласного будинку дитини та поранених військовослужбовців, які знаходяться на лікуванні в лікувальних закладах міста Суми.


Коментарі
Немає коментарів.
Додати коментар
Будь ласка, залогиньтесь, що б додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для користувачів.

Будь ласка, залогінтесь або реєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
ДЕРЖАВНІ ДОКУМЕНТИ
Гість
Ім'я

Пароль

Запам'ятати менеРеєстрація
Забули пароль?
Голосування
Звідки Ви дізналися про наш сайт?

Від знайомих

З іншого сайту

З пошукової системи

Для участі в опитуваннях ви повинні залогінитися.
Міні-чат
Вам необхідно залогінитися.

Немає присланих повідомлень.
Copyright © 2007
Веб-портал Сумської єпархії Православної Церкви України
Редакція Прес-центру залишає за собою право не погоджуватися зі смістом статтей, які присилають читачі. Викладені тут погляди не обов'язково повинні поділяти всі члени редакції прес-центру.
Матеріали Веб-порталу Сумської єпархії ПЦУ можуть бути використані повністю чи частково лише за умови посилання на джерело.